Dostaneme hypotéku pri minimálnej mzde a mzde 570€?

Profilova fotka
Ahoj prosím o radu chcela by som sa opýtať je možné dostať hypoteku ak ma moj priateľ minimálnu mzdu na papieri a moj prijem je v hrubom 597,49eur ale v cistom s príplatkami mi to vychádza cca 570 eur mesacne hypoteka by bola cca 50tisic eur aby sme sa zmestnili do štátneho príspevku pre mladych a bola by financovana na stavbu domu - založenie nehnuteľnosti - by bol rozostavany rod. dom. mate s tým niekto skusenosti?
Odpovedať
@rsfredinka dá sa to v pohode, dokonca by Ste dostali aj vyssi uver ako 50.000 eur :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@finsluzby ani nevieš ako si ma potešil tak hor sa dopletil jeden uver a konecne brať tu hypotéku :) moc moc ďakujem ja som si myslel ze je to nemozne dufam ze nemas na mysli ale tu americku hypoteku bez vydokladovanie príjmu mne ide o klasicke hypo so statnym prispevkom pre mladych
Odpovedať
@rsfredinka nie, myslím normálnu hypotéku so špm, len je vhodné, ak nebudeš mať splátky iných úverov.... nie je že by si nemala nejakú rezervu v ratingu, ale je to vhodné...
Odpovedať
Profilova fotka
@finsluzby dakujem moc moc,spotrebny uver nam konci v maji a iné uvery nemame spotrebak sme brali kvoli pozemku a financujeme zaklady domu z vlastnych prostriedkov aby sme mohli ručiť zakladanou nehnuteľnosťou
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ja tiež riešim hypo a čo viem na každú osobu rátajú 150eur a aby ti zostalo aj na spátku
Odpovedať
@finsluzby ahoj ty sa asi vyznas...,chcela som sa ta opytat..,mame s manzelom pozicky vo vyske33.000,kt.sme pouzili na kompletnu rekonstrukciu domu .chceli by sme si zobrat hypoteku an vyrovnanie poziciek od stavebnej spor. vo vyske 50000 eur. byvame v dvojgeneracnom dome ,kt.cely nie je nas,z hypoteky by sme chceli vyplatit svagrinu v sume 10000..,chcem sa opytat,ci by sme mohli ziadat aj o prispevok pre mladych....dakujem
Odpovedať
@vierka987 myslim ze prispevok pre mladych je len na kupu alebo vystavbu, nie na splatenie ineho uveru alebo poziciek
Odpovedať
Profilova fotka
@vierka987 Štátny príspevok pre mladých nie je možné použiť na vyplatenie iných úverov. Takže ak chcete úver použiť aj za týmto účelom, tak bez ŠP.
Odpovedať
@vierka987 tak, ako napísali ostatní - nedá sa špm pooužiť :-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?