dokladovanie uveru PSS

25. mar 202130

Chcem sa opytat, ci je mozne zdokladovat uver fakturou, ktora bola uhradena z ineho uctu, ako z uctu dlznika? Ide o to, ze moja mama ma uver a niektore veci som jej objednavala a platila cez internet ja z mojho uctu a ona mi potom za to vratila peniaze v hotovosti. A kedze ku fakture treba prilozit aj doklad o prevode, resp.vypis z uctu, tak teraz sme v neistote, ci s tym nebude mat stavebka problem, ze to nebolo platene z jej uctu, ale z mojho. Dakujem.

• treba sa na to presne spýtať v pss ale podľa mňa ak k tomu bude normálne priložená aj faktúra tak s tým nejaký veľký problém mať nebudú, hlavne, že ten doklad o zaplatení je

• Myslism, ze v pohode ved ked platis v obchode tak mas len blocek a tam aj tak nevidia kto to platil

• @17alisha  spiste spolu papier o prevzati penazi na uhradu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    reg. č. NBS 255060
    Oblasť, kde sa pohybujem najčastejšie: Piešťany, Trnava, Senica, Skalica, Galanta, Sereď, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Nitra,..
    Zabezpečujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, grafického návrhu fasád, interiérového dizajnu a fotografie.
    Články od našich partnerov
    Dva domy jednou tehlou HELUZ FAMILY
    Tradičné puzdro a jeho netradičné varianty
    Prečo čakať, keď najlepší čas na ochranu klímy je už teraz?
    Archív článkov od partnerov