Americka/Bezucelova Hypo

Dobry den, Rad by som sa informoval ohladom moznosti ziskania predmetneho uveru v mojom pripade. Som zamestnany na TPP, doba neurcita, uz zopar rokov, prijem dostatocny, LTV 40% Zial mam zapis v regiatri z augusta minuleho roka, kedy som nezaplatil 2 splatky uveru v spolocnosti HomeCredit, nasledne som to doplatil i splatil predcasne. Je tu niekto kto ma realne skusenosti s udelovanim vynimiek, posudzovanim registrov atd a nie informacie, ze zapis uchovava 5r rokov, ta je bezpredmetna nakolko vacsina bank posudzuje poslednych 6-12m Zaujmalo by ma, ci je mozne prejst v niektorej banke, vzhladom na dostatocny prijem i nizke LTV Dakujem
Odpovedať
@citron999 Tu sa zbytočne pýtaš, my úvery neschvaľujeme. Treba si to zistiť priamo v banke.
Odpovedať
@citron999 v skratke, banky si ťa v tom registri preklepnú, ak máš negatívny záznam tak im to hneď vyskočí a môže to byť dôvodom na zamietnutie hypotéky. Preto je dobré dávať si pozor na riadne platenie pôžičiek 🙂 ako napísal @chrobak7 jedine informovaním v banke dostaneš relevantnú odpoveď.
Odpovedať
Buď sa treba informovať priamo v banke alebo swi nájsť nejakého šikovného poradcu. Sám, no neviem, či by som sa do niečoho takého púšťal
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?