Americka/Bezucelova Hypo

13. apr 202130

Dobry den,

Rad by som sa informoval ohladom moznosti ziskania predmetneho uveru v mojom pripade.
Som zamestnany na TPP, doba neurcita, uz zopar rokov, prijem dostatocny, LTV 40%

Zial mam zapis v regiatri z augusta minuleho roka, kedy som nezaplatil 2 splatky uveru v spolocnosti HomeCredit, nasledne som to doplatil i splatil predcasne. Je tu niekto kto ma realne skusenosti s udelovanim vynimiek, posudzovanim registrov atd a nie informacie, ze zapis uchovava 5r rokov, ta je bezpredmetna nakolko vacsina bank posudzuje poslednych 6-12m

Zaujmalo by ma, ci je mozne prejst v niektorej banke, vzhladom na dostatocny prijem i nizke LTV

Dakujem

• @citron999  Tu sa zbytočne pýtaš, my úvery neschvaľujeme. Treba si to zistiť priamo v banke.

• @citron999  v skratke, banky si ťa v tom registri preklepnú, ak máš negatívny záznam tak im to hneď vyskočí a môže to byť dôvodom na zamietnutie hypotéky. Preto je dobré dávať si pozor na riadne platenie pôžičiek 🙂
    ako napísal @chrobak7  jedine informovaním v banke dostaneš relevantnú odpoveď.

• Buď sa treba informovať priamo v banke alebo swi nájsť nejakého šikovného poradcu. Sám, no neviem, či by som sa do niečoho takého púšťal

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    reg. č. NBS 255060
    Oblasť, kde sa pohybujem najčastejšie: Piešťany, Trnava, Senica, Skalica, Galanta, Sereď, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Nitra,..
    Zabezpečujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, grafického návrhu fasád, interiérového dizajnu a fotografie.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov