Menu Forum

Ako rýchlo získať pôžičku do 7000€ bez dokladovania?

21. máj 2010  • 
fotoportrét
fotoportrét
roman32
Registroval sa 12. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
roman32
Registroval sa 12. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov.
 Potrebujem rychlo ziskat pozicku 7000 eur ale bez potvrdenia prijmu od zamestnavatela protoze moj zamestnavatel nie je schopny mi to dat v kratkej dobe.
Preto by som sa chcel dozvediet kde alebo ako by som mohol ziskat tu pozicku.
21. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ika. (37 r.)
21
Registrovala sa 21. marca 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 182 príspevkov a 2 albumy. Má 40 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ika. (37 r.)
21
Registrovala sa 21. marca 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 182 príspevkov a 2 albumy. Má 40 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    Slovensko
 Zo stavebnej sporiteľne do 6500 €, ak máš takúto možnosť. Ale aj z banky spotrebný úver, ak spĺňaš pomienky.
21. máj 2010 o 09:42  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

pokiaľ si zamestnaný na trvalý pracovný pomer, tvoj zamestnávateľ za tba platí odvody a nemáš nejaké všimné v úverovom registri, zbehni do SLSP alebo VUB - tam potvrdenie o príjme nepotrebujú
21. máj 2010 o 17:51  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to