Menu Forum

Ako financovať kúpu pozemku za 33.000 a mám asi 20%?

24. sep 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pavoldubovany
Registroval sa 9. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 38 príspevkov. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
pavoldubovany
Registroval sa 9. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 38 príspevkov. Okres Piešťany.
 Bol som v banke (TB) ale tam mi môžu poskytnúť na kúpu pozemku len 50% z ceny pozemku, čo je málo. Nerad by som preplatil aj gate emoticon preto prsím o radu ak niekto vie ako sa dá pozemok dobre financovať....Ďakujem za odpoveď.
22. sep 2012 o 10:59  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
dionyzka
Registrovala sa 1. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
dionyzka
Registrovala sa 1. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
 obehni vsetky banky a ak Ti nebude chciet dat nikto vyssi uver, budes asi musiet dosetrit alebo ponuknut banke vyssiu zaruku - pozemok + byt. A potom prehodis hypo pozemok + dom a byt napriklad predas. Tazko radit, zalezi to i od Vasich prijmov. Alebo kupis pozemok v hotovosti a zoberies uver len na dom.
22. sep 2012 o 15:19  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
finsluzby (41 r.)
Finančné poradenstvo
radik PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Žilina
23

“Hoci peniaze nerobia človeka šťastným, predsa je len výhodnejšie, keď sme nešťastní s peniazmi.”
(Pred 4 rokmi)

pozemok sa dá v pohode prefinancovať na 100%, ale nie v TB emoticon - osobne neviem, na čo si tam lozil, všade inde dostaneš lepšie úroky ako práve v tb, ktorá je pomaly najdrahšou bankou na Slovensku.
22. sep 2012 o 16:26  •  už býva v byte  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gorgar
5
Registroval sa 7. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 285 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
gorgar
5
Registroval sa 7. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 285 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Nitra.
 v slsp sme dostali 70%
22. sep 2012 o 16:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janovv
Registroval sa 4. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
janovv
Registroval sa 4. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
 Dobrý deň. pracujem v PSS. Dá sa to aj tu 0948 843 348
24. sep 2012 o 13:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka.
Registrovala sa 9. augusta 2006 na modrastrecha.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
lienka.
Registrovala sa 9. augusta 2006 na modrastrecha.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
 ja odporucam PSS-ku nam velmi pomohli teraz cerpame druhy uver zas cez nich emoticon drzime palce !!!
24. sep 2012 o 15:04  •  Páči sa mi to