Ahojte ma niekto skusenosti s partners group ?

Zobraz úvodný príspevok
Ide o upravu poistiek, uveru dakujem za reakcie
Odpovedať
@evaee noo mam aj ja skusenost s nimi. Ako uz bolo spominane, zalezi na tom, na koho natrafite. ALE ziadny poplatok som nikdy neplatila. To by som urcite nesla do toho zaplatit 150 eur za sedenie. Bola som tiez nahovarana nech sa dam na to aj pracovne- aby som to robila. Avsak nemam na to zaludok, obchadzat vsetkych svojich znamych, nukat im poistenia, pytat kontakty a odporucania aby sa so mnou stretli ich znamy.... S PZP mam napr. taku skusenost, ze cez internet som si vybavila lepsiu cenu i krytie ako mi nukali oni.
Odpovedať
Profilova fotka
@evaee akože už som sa s kdekým z tej spoločnosti stretla, ale tak o poplatku čítam, respektíve počujem prvýkrát. Vôbec nikdy nič také odo mňa nik nepýtal. Mala som dosť zbaviť sa tej spoločnosti takto bez všetkého nieto ešte keby som im peniaze dala.
Odpovedať
Mozno si zmenili nejako pravidla, lebo poplatok som mala zaplatit do troch dni. Teda len tri dni na rozmyslenie...Vraj keby som chcela k nim vstupit neskor, uz by to bolo 300€. Ja v tom vidim poriadny oblb. Tiez ma nebavi otravovat ludi a vynukovat im kdejake poistenia. Ludia su uz viacmenej skepticki a nedaju sa len tak lahko nalakat na nejake poistky, najme ked je tam akysi "vstupny poplatok" |-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@evaee podvod
Odpovedať
Pytala som sa priamo ich a nie ziadnej financnej (podozrivej) poradkyne...a tu je odpoved....
Odpovedať
Dalsia odpoved ohl.vratenia poplatku... Takze pozor na winners group....podvod, podvod, podvod!
Odpovedať
@evaee to vazne by si sa v dnesnej dobe dala na tento druh "prace"? podla mna nerealne sa niekam vypracovat...ovb, partners group, najnovsie winners group a este im za tie vymyvacky mozgu platit???
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj,ty chces pre nich pracovat, (jeden o voze, druhy o koze....)
Odpovedať
Podla mna toto je vsetko jedno, aj partners, aj ovb, na tom zarobia len ludia, co nemaju chrbtovu kost, aspon moj nazor a skusenost je taka. Nemam rad ked niekto zavadza.
Odpovedať
@evaee podľa všetkého sa ku nim chceš pridať a núkať cudzím ľudom produkty od výmyslu sveta talačiť im kaleráby do hlavy. Ešte si to rozmysli. Sestranica to robila ale skončila s tým lebo nemala žalúdok tak oje**ť ľudí. Chodia tam na školenia ako šikovne lstivo presvedčiť ľudí že skutočne ten daný produkt potrebuje. Ja soms a bohu žiaľ tiež upísal na to aby mi kamarátka ktorá sa dala na kariéru v PG začala robiť poistky. Blbý som bol že soms a nechal nahovoriť. Už nie sme taký kamaráti ako kedysi pokazilo nám to vzťahy a hlavne také nevýhodné sporenia a poistky mi uzavrela až hrúza. Napríklad, na pos*anú škodu fábia r.v. 2002 mi uzavrela PZP za 160€. A Hypotéku ani nevravím tak nevýhodne mi navrhovala hypo, tak som sa do toho pustil sám a sám som si vybavil hypo za omnoho výhodnejších podmienok. A pri tomto sme sa rozkamarátili úplne, lebo za hypo majú najväčšie provízie. Banda príživnícka to je. A robiť to môžu len ľudia bez chrbtovej kosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, ci by som sa k nim tedachcela pridat. Ako fakt, robia natlaky, cloveka dostanu do uzkych a ten im uz potom len pritakava na vsetko bez toho, aby mal vobec cas nad vsetkym nejak popremyslat
Odpovedať
PG ja ich volám finančný jehovisti lebo to ako oni dokážu spracovať človeka a hlavne ak sa k nim pridá a začne pre nich pracovať to je potom už ako v sekte a má vyoprerovanú chrbtovú kosť je to proste politika tejto firmy ... pozerám že WG budú ešte horší ak si ešte aj poplatky pýtajú... našťastie sme si vždy všetko čo sa týka financií a poistenia dokázali obehať a vybaviť sami a zvyčajne aj výhodnejšie a lacnejšie ako cez sprostredkovateľa ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzanale tým ako ich voláš si to úplne vystihla. To ti poviem, že to si trafila do čierneho! Ja sa len čudujem, že čoraz viacej ľudí sa chce k takýmto pridať, by ma zaujímalo čo ich k tomu vedie 8-(
Odpovedať
A keď už sme pri tom, ako sa ich zbaviť bez akéhokoľvek ďalšieho kontaktu s nimi? Keď už mám nejaké poistky cez nich uzatvorené, resp "spravujú" mi poistky.
Odpovedať
@marianna_1 ono na toto musíš mať povahu a potom ich lákajú len peniaze čo iné ak sa už pricucnú tak sajú a sú za vodou ... začína arogantný fracek na felde a v maturitnom obleku a o rok už má suv BMW a myslí si že je boh a ak nájde ďalších 3-5tich čo naňho budú robiť tak ešte len vtedy je v balíku ... a ako je to možné že toľko peňazí točia? tu ti vnúti živ poistenie z ktorého zhrabne pekné percento, z každej hypo má provizku 2% .... bohužiaľ máme takého príživníka aj v rodine ok hypo vybavil fajn podmienky ale tie sporenia a ostatné bludy ach jaj... @kajo873 mal by si mať podpísanú nejakú zmluvu o zastupovaní či sprostredkovaní to treba pozrieť čo tam vlastne dali a + ak je to poistka každá poistná zmluva má tie drobné písmenká na podmienky vypovedania to nemusíš ani riešiť z fin poradcom zavoláš priamo kompetentným možno na začiatok prídeš o to čo si tam vložil ale budeš mať pokoj ...
Odpovedať
Slusne som sa im podakovala. Bola som neoblomna, stale tlacili do takej a takej spoluprace. Ziadne svoje dokumenty druhemu do ruky nedam a tymto s nimi koncim. Radsej si privyrobim pracou svojich ruk...ved remeslo este nevymrelo, ale ich "remeslo" robit nechcem... Dakujem vsetkym v diskusii za nazor. Vazim si ho :-)
Odpovedať
@evaee z mojho pohladu si urobila dobre. To by si mala len problemy a furt by ta niekto nahanal a furt ti telefonoval, presla som si tym a teda dakujem neprosim viac. Ale jedno je pravda, ze ti ludia sa tam naucia tak klamat a zavadzat, ze to je dovidenia 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@evaee ziadna seriozna spolocnost si neuctuje vstupny poplatok za to, ze pre nich zacnete pracovat. Tolko moj nazor a tym som myslim povedala vsetko 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@kajo873 vykonavam tuto pracu a chrbtovu kost skutocne mam a ani sa nemusim hanbou prehybat 😉. Vsetko je o ludoch, kazda jedna profesia je len a len o ludoch a ich pristupe k praci, cize nazvat profesiu financneho agenta prizivnickou bandou je velmi nemiestne.
Odpovedať
Profilova fotka
@kajo873 k Vasej otazke ako sa ich ,,zbavit” - staci zajst do poistovne, v ktorej je dana poistna zmluva uzatvorena a poziadat o zmenu sprostredkovatela na priamo poistovnu - uz poriesia co treba.
Odpovedať
@andreah25 Ďakujem za radu. A ku tomu môjmu názoru na finančných poradcov. Ak sa v niečom líšite od OVB a PG, tak vás sa to netýka, a nebolo to smerované na vás. Koho poznám, tak majú s nimi zlé skúsenosti a to mali iných agentov nie rovnakého ako ja. Toto sú príživníci na finančne negramotných ktorým je jedno, resp nevedia čo sa deje s ich peniazmi a že z nich vytiahnu peniaze navyše aj keď to nepotrebujú. Nanútia im produkty ktoré nepotrebujú nechcú, ale tak ich oblbnú že nakoniec súhlasia. Veria im a oni to zneužívajú. Proste môj názor z mojej skúsenosti. Sto ľudí sto názorov... A mám finančného agenta, ale nenúti mi čo nechcem, keď potrebujem poistku, oslovím ju spraví mi prieskum trhu, poradí mi. Nepovie mi, keď ju oslovím že potrebujem poistku a teraz citujem "ja nie som obyčajná poisťováčka". Nenúti mi finančné analýzy plány chobotiny. Toto potrebujem. Ja viem čo si môžem dovoliť, aké mám výdavky, staviam dom nebudem tlačiť stovky eur na nejaké poistky sporenia keď potrebujem peniaze inde. Takže ešte raz keď sa nevidíte v mojom popise príživníckej bandy PG a OVB, tak sa vás môj príspevok netýka a nemáte sa prečo pohoršovať.
Odpovedať
@kajo873 ak mas zlu skusenost, tak potom si sam taky, ako pises, financne negramotny 😀
Odpovedať
@oli18 čo má spoločné zlá skúsenosť s finančnou gramotnosťou? Hypo som si napr. sám omnoho lepšie vybavil ako finančne "gramotný" finančný agent ;-)
Odpovedať
@kajo873 tiež som tomu celkom neporozumel. Niektorí sú takí akoby vtieraví a z toho som aj ja mal nervy, neni to o gramotnosti to ti musím dať za pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radosal tak ale vieš, hlavne to ich tam učia, aby sa proste nedali za žiadnych okolností odbiť
Odpovedať
@zuzanale asi tak. Ja som mala kamaráta, čo sa do toho namočil, toľko nám chcel pomôcť, až nakoniec som si povedala, že dosť a už viac sa nedám šklbať aj keď sme kamaráti. Vieš a najväčšia sranda pre mňa je to, že prečo by mi v oblasti financií mal radiť niekto kto nemá nič, len auto? Kto roky rokúce žije u rodičov? A prezentuje sa na vonok aký je úspešný?
Odpovedať
@kajo873 len to, čo si sám o sebe vyššie napísal :-)
Odpovedať
Mozte mi povedať čo je zač firma Winers group čo a ako keď som podpísal zmluvu a odfotili si môj obacansky preukaz ... a zaplatil som 150e
Odpovedať
@kubes112 To sa pytate nas? To ste sa nevedeli spytat ich, ze naco im bude prefoteny obciansky a 150EUR? Date aj nam po 150EUR, obciansky nemusite. Nehnevajte sa ale nedalo mi. Pravdepodobne ste sa nechali upisat na skolenia aby ste zhanali klientov. Kurz absolvovat nemusite ale tych 150 uz asi neuvidite.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Dnes bude 10 rokov od finančného poradenstva PG, ktoré som si uzatvorila na základe kúpi auticka. Známy mi odporučil Fín.poradcu, ja sám som chcel iba úrazové poistenie. Stretla som sa,hneď som žiadala urazovku do 15 eur ,no vysvetlil mi že sa na to pozrieme komplexné 🙂 Keďže som stým nemala žiadne skúsenosti ! Tak som išiel do toho. Z mojej urazovku sa ukázala IZP (investičné životné poistenie ) za 2 násobok .. 30 eur ! Dobré nechala som to tak, verila som zmluve,veril som jemu ! Veril som spoločnosti , ktorá Vám vypracuje finančný plán na mieru. Takú majú reklamu 😉 ,,že všetko urobí preto aby obe strany boli spokojné. Môj plat sa vtedy pohyboval okolo 360 Eur. Každý rok sme sa stretávali kôli aktualizácii zmlúv apod. Po približne 6-7 rokov bola moja zmluva stará, že má pre mňa lepšiu . Do detailov nejdem,proste som uzavrel ďalšiu IZP ,pôvodnú sme znížili iba na investičnú zložku 15 eur mesacne, novú dali komplet IZP cena 60 mesačne.O koľko nárast oproti pôvodnej zmluve že ? ! Prišla kríza , dal som sa ukecat že sa mám pridať knim, že sa niečo naučím apod. To bolo moje jediné plus !! Fakt som sa naučila ako to chodí ! Vydržala som 2 rok s prestávkami.Vzdy som mala pocit,že ak sa niečo stane mne,alebo klientovi vtedy sa ukáže realita plnenia,Fín.pomoci apod. 😉 Odišiel som do Nemecka, kde som si uzatvorila len invaliditu zmluvu,ďalší fin.poradca, nakoľko to išlo cena rapídne dolu ! Kredo znie, o mŕtveho sa netreba starať o invalidu áno ! Platím 20 eur mesačne. Podotknem ze svojho Fín.poradcu so SK som nevidela 4 rok,asi zabudol na mňa. Pritom to malo prebiehat každý rok, kôli aktualizácie život.urovne apod. Pred 3 rokmi sa mi niečo prihodilo, je jedno čo. Volala som o náhradu,že potrebujem riešiť udalosť, tak som dostal náhradu. Už som mala 2 fin.poradcov PG ! Aký luxus ze. Riešilo sa to cca.4 mesiace... firma riešila povysenia, statystiku uzavretých zmlúv, vývoj konkurencie apod. Suma sumárum nič som nedostal 🙂 ..výluky,podmienky apod.keci keď treba platiť že. Nebudeme si nic nalhávat, smluvní podmínky jsou sestaveny tak, aby hájily zájmy pojišťovny a následně až klienta. Vložil som do novej zmluvy,ak nerátam tú pôvodnú, 3 roky krát 55 eur krát 12 mesiacov .. nedostal som nič. Odškodné malo byť 6 eur deň krát 370 dni. O koľko som prišla ? No peniaze sa dajú zarobiť časom, ide o princip vsetkeho ! Zrušil som investičnú zložku,nechal urazovku. Vtedy som pochopil že na všetko som sám, sám sa musím vzdelávať, sám investovať, budovať pasívne príjmy . Ak by mi niekto vtedy nedal príležitosť Fín.poradcu alebo MLM, samozrejme som to musell prijať,aspoň nech ukážu čo vlastne odomná chudery chcú. Vypočul.dal šancu a som vtom ! Bez rečí , bez kecov, bez rozmýšľania, rozmýšľanie je na prd. Len vyčerpáva energiu ! Ak by som to všetko za tie vyše 10 rokov nevyužila,nebol zvedavý, doteraz by som bol nevedoma ! Držím palce vset kým !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?