100% prefinancovanie domu na kľúč

Ahojte, Idem stavat dom na kluc, zaloha za pozemok je, developer postavi stavbu do stadia, aby sa dala zalozit a cerpat na nu postupny uver z jeho zdrojov, nasledne to bude financovat banka. Co sa vsak stalo... Hypotekarna maklerka, ktora mi robila prieskumy vyse pol roka, pretoze som si chcel byt isty, pred par dnami zistila, ze jej slub, ze mi CSOB poskytne 100% uver z hodnoty nehnutelnosti, nie je celkom pravdivy, lebo pri podavani ziadosti o HU zistila az v banke, ze to vedia dat len do 75%. Znalecky posudok na dom bude vyssi, ako je kupna cena nehnutelnosti (teda dufam, uz sa mi nechce verit nikomu a nicomu), ale na to sa preto spoliehat nechcem. Priatelia, viete poradit, ktora banka robi 100% financovanie vystavby domu? Resp. najde sa tu financny poradca, ktory by mi vedel naozaj pomoct a naozaj sa na trhu bank a ich ponuk HU vyzna? Alebo to nie je realne a rovno sa mozem rozlucit so svojou zalohou? Vopred dakujem
Odpovedať
@furbyba myslím si, že v troch bankách by to bolo riešiteľné - len to by som potreboval už nejaké údaje, či je to priechodné :-D
Odpovedať
Znalecký budeš mať vyšší ako je kupna cena? to sa mi nezdá, skor to býva presne naopak, že ti to ohodnotia na menej ako si do toho investoval
Odpovedať
@sorca24 tak dúfam, ze bude vyšší, nakoľko výstavba bude lacnejšia, robil som si predtým teoretické prieskumy u znalcov, naslepo by som do toho nešiel...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?