Vlhke flaky na fasade

ahojte, mam problem. Novostavba domu a na jednej strane sa mi tobia vlhke mapy..zaujimave na tom je to ze tie mapy sa netahau od spodu.. co by som cakal ze je vlhka zem tak mozno to pije, ale v strede fasady. polystyren by mal byt vode nepriepustny cize k tehle ani od tehly by to asi nemalo ist..len si neviem vysvetlit preco.. hlavne sa to rozsiruje..neviem ci to moze mat nejaky vplyv na nieco alebo lepidlo a polystyren nic nepusti.. pripajam foto.: vdaka za podnety
Odpovedať
Profilova fotka
@risko208 stačí trosku pohladať http://www.modrastrecha.sk/forum/fasa...
Odpovedať
Ale tahaju sa odspodu. Ja to tam jasne vidim. Nekvalitna omietka nevhodna na sokel.
Odpovedať
nie urcite sa netaha odspodu. za prve to este asi 10 cm pokracuje pod kamenami len som to neodhranal pre foto 2. postupuje to zhora dole ,neobjavilo sa to vcera .. sledujem to uz dlhsie tak viem ze zospodu sa to iste netaha
Odpovedať
Dobrý deň,chcel by so sa spýtať či máte skúsenosti s takýmto niečim?Sokel zateplený 3cm styrodur.Kleber sietka pravdaže.Vyzerá ako by to pravidelne ocikal pes na tom istom mieste ale mi žiadne zviera nemáme.Stekance sa objavujú po daždi alebo keď je vonku vlhko.Z vnútra nemáme vlhkú stenu.
Odpovedať
@noro033 Keď nemáš psa, tak to bude potom susedov kocúr :-D Po daždi mu umyje značku, tak to príde vždy preznačkovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@noro033 Na rohu ziadny odkvapovy profil------ so sklonom k soklovemu zatepleniu. Nastekana voda potom klasicky odkvapne tak kde vidis.
Odpovedať
Ale strecha je Ačkova (podkrovie).Odkvapový systém tam je vidieť aj na fotke.Potom prečo to nie je v každom rohu?
Odpovedať
Profilova fotka
@noro033 už tvar tej škvrny napovedá že to bude "značka" ....asi kyslí moč reaguje takto z farbou...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@noro033 Ako sa to u vas poriešilo? Mam ten isty problem...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Bola to mačka,wapkou to zišlo dolu.Teda to zmizlo 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?