Trblietava fasáda

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, prosím Vás má niekto skúsenosť s trblietavou fasádou? Mne sa to veľmi páči, len by ma zaujímalo aký by tam bol cenový rozdiel na 1m2 medzi obyčajnou bielou silikónovou fasádou a trblietavou bielou fasádou. Viete mi niekto poradiť? ďakujem veľmi pekne 🙂
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@mirfren praveze sa tlo leskne skoro vobec v porovnani s brizolitovymi omietkami. Skusim cvaknut ked bude slnko, ale asi tam nic neuvidis... 🙂 Vidno to fakt len ked svieti slnko a ked sa hybes (kracas) pozdlz fasady.
Odpovedať
Profilova fotka
@matusko48 veru ze nie, nafukava sa to do cesrstvo natiahnutej omietky pistolou... 😉
Odpovedať
@abobo to by som si tiez rad pozrel, ako to vyzera. Ak sa ti podari odfotit, ked sa to trbliece a ked nie, to by bolo fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirfren @zdennicio na ulici Majerská v BA smer rozhľadňa BTS je viac takýchto domov hneď vedľa seba. Ak by si mal cestu okolo,tak kukni.
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to take, ako si clovek casto krat presdtavuje a povedla by som, ze tie trblietky vobec neposobia rusivo a dom sa tak isto nejak moc neleskne
Odpovedať
Profilova fotka
@klopatka to asi záleží aj že koľko tých trblietok sa tam dá a inak to môže ukázať v rôznych farbách.
Odpovedať
@igorkoo diky za tip, budem na to mysliet, ked budem mat cestu tym smerom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte tiez chcem ligotavú fasadu. bielu len jemny efekt riesili ste to uz niekto firma PCI multiputz nieco take ma.. poznate a mate s tym skusenost? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte, dala sa Vám urobiť tá ligotava fasáda? Veľmi by som takú chcela len neviem či je to realizovateľné 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?