Ruukki Classic..plechova fasada

22. sep 202264
  • Ale ako mozes vidiet, asi nie vsetci to takto beru. Pri niektorych veciach pozeras na farbu a taku tu vizualnu stranku. Ale neviem no, ani pri sedacke by som sa napriklad neriadil farbou, ale pohodlnostou a takou tou variabilitou napriklad. Rovnako ako pri tej streche mi je jedno, ci bude cierna, antracitova alebo cervena. Zaujima ma, ci nebude prenasat hluk, ked bude lejak, ci sa nebudu prehrievat zbytocne podkrovne izby, ci sa musim nemusim starat o plech v pripade plechovej krytiny, aka ma caka udrzba a tak dalej.

• teraz sa tie krytiny vyrabaju uz v takych roznych farbach, ze si myslim, ze si v pohode vyberie kazdy, to je uz ten posledny detail, ktory by som teda riesil

• @wendi  tiez si myslim, ze vybrat si farbu krytiny je to najmenej. Vyberat je z coho, ked si uz aj niekto da na tom zalezat, nech mu vsetky tie odtiene na dome sedia. Ale neviem no, toto nebolo pre mna az tak dolezite, ked sa kupovala krytina.

• @lukso88  neviem si predstavit dnesnu plechovu krytinu ktora vyzaduje viac starostlivosti ako napr. Nejaka skridla.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Články od našich partnerov
    Ako znížiť náklady na energie? Pomôže zateplenie, rolety aj maličkosti
    Tipy, ako v zime ušetriť na energiách
    Pripravme sa spolu – na vodík a na zelenú budúcnosť
    Archív článkov od partnerov