Lišta okolo domu?

Zdravim, ako ukazuju sipky tak strci tam ta nopova folia. Nepaci sa mi to velmi na oko kedze som dost detailista. Je to tak z kazdej strany domu a aj na terase kde su terasove platne. Dom sme mali postaveny na kluc. Chcem sa opytat ci je mozne to zakryt nejakou listou? napr ako na druhom obrazku? Pripadne ak ano tak su na to nejake specialne listy alebo ako to riesit inak? Dakujem
Odpovedať
ahoj, z obrazku to moc dobre nevidim, tak neviem ci sa jedna o klasicke plastove zakoncovacie listy pre nopovu foliu.skus si najst nejake co moc nekricia a daj ich tam
Odpovedať
@miselito no lepsi obrazok nemam nasiel som len toto nahodne na FB ked vyskocila nejaka reklama tak som urobil screen.
Odpovedať
podla mna na to nemusia byt original listy...daj tam nejake, ktore patria do exterieru, ktore to zakryju a mas vystarane...
Odpovedať
Len otazka ako tie listy upevnim kedze zamkova dlazba pracuje mam to upevnovat len do fasady?
Odpovedať
@crit urcite iba do fasady s malou medzerou od zamkovky, nijak nenapajat na zamkovku
Odpovedať
@crit toto co si pridaval fotku, to su sa mi vidi plechove, lebo tiez uz som to niekde videl, ale skor okolo mensej bytovky
Odpovedať
Rozmyslam ze to len zrezem trocha nech to nestrči a zasypem to 2mm-4mm kamienkami a hotovo. Tu listu sa mi nejako nechce davat momentalne. Bude to ok?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?