Ktorá značka silikónovej fasády je dobrá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, poradite mi,ktora znacka silikonovej farby je dobra? Pripadne co je dolezite pri jej vybere? Na jesen ideme robit fasadu, polystyren a lepidlo uz mame natiahnute,uz len omietka. Dakujem.
Odpovedať
@elisss54 súhlasim,ale tiež neni najlacnejšia,takže hádam bude v pohode.A ako mi povedal predavajúci,je to jedna z mála značiek ktorá udáva množstvo silikonu.Aj to je doležitý údaj pri výbere omietky-lebo neni silikonová ako silikonová.Stačí si všimnuť tie vyblednuté,alebo plesnivé fasády.
Odpovedať
Máte niekto skúsenosti s Webwrpas exclusive Weberpas marmolit
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Acrisyl Intonachino od san marco TOP
Odpovedať
ja mam na fasade omietku PCI Multiputz ZS, ale nie som spokojny... po 6 rokoch na niektorych miestach vyzera takto:
Odpovedať
Profilova fotka
@gashtaan no to je teda iná zrada, toto...A to PCI celkom pochvaľuju.
Odpovedať
@elisss54 ved ja ja som ju pochvaloval, kym som zistil toto... nie je to vsade, hlavne jedna stena je takato, neviem preco.
Odpovedať
Profilova fotka
@gashtaan ,, tieto omietky boli predtým Basf, teraz neviem prečoo je to PCI. My ich ako Basf máme v interiéria nie je taktiež žiaden problém. Na tev vašej stene sa muselo niečo stať, čo spôsobilo toto praskanie...
Odpovedať
@elisss54 basf a pci su jeden koncern. V interiéri sa takej omietke nemá čo stať, to mráz a uv žiarenie omietku preverí 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@gashtaan , planovali sme ich aj do exterieru, ale nakoniec sme dali Caparol, A výsledok uvidíme časom... Myslím, ale, že to tiež nebude žiaden zázrak...
Odpovedať
Dobrý deň ma niekto skusenosti s farbou Caparol? Pred dvoma rokmi na robili skrabanu silikonove omietky a na tvojej nám ostali bielsie fľaky povedali nám že to počasie zmyzne ale nič nemyzne všetko je tak ako na začiatku. Chcem len sa opýtať že či niekto nevie že prečo to také je.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Inex ...v 2003 ..realizacia ..ziadny problem ..spokojnost silik-silikatova
Odpovedať
Dobry mam otazocku.. Kturu znacku silikonovej omjetky by ste pouzili? Baumit silikontop alebo weberpast nova s???dakujem za tipy
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Baumit 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?