Kde sa dá urobiť vizualizácia fasády domu?

Zobraz úvodný príspevok
Prosím vás neviete mi poradiť nejakú stránku kde by som si mohla vytvoriť vizualizáciu fasády ? ;-(
Odpovedať
@bubulka722 ahoj dik moc za radu len vidim tu problem nakolko sme z SN
Odpovedať
@projektypekarsro my by sme mali tiez zaujem o navrh fasady aky je u Vas postup mame velku hlavu v smutke lebo sme kupili dom uz s vymenenou cervenou strechou a bielymi oknami a nevieme si dat rady manzelka tam chce este aj kamen
Odpovedať
@brontofuzikovia Tak oslov dobrého, nie arogantného architekta vo svojom okolí.
Odpovedať
Profilova fotka
Hľadám niekoho, kto mi spraví 2-3 grafické návrhy fasády formou úpravy mojej fotky hotového domu. Prosím cenové ponuky mi rovno pošlite do správy. Chcem len farbu bez obkladu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@nava Pri bielej fasade a bielych oknach to nema vyznam riesit pretoze mozete pouzit uz len tmavsie odtiene farby alebo obkladu a tie okna opticky este zmensia. Na vasom mieste by tom sa tym netrapil. Biela bude pekna akurat cierny povazan tvori vysoky kontrast tak pouzivat s mierou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@brontofuzikovia Dobry den. Pokial by ste mali stale problem s vyberom fasady vieme vam pomoct a nemusite nikam chodit. Pre blizsie info mi skuste napisat spravu.
Odpovedať
Ahojte, prosim vas je tu niekto kto vie nakreslit 3D vizualizaciu domu z projektu s kvotami. Dakujem
Odpovedať
@bubulka722 ahoj pls mohla by si mi dať kontakt na toho architekta z PN dik.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte vedel by aj mne niekot pomct s fasádou? samozrejme nie zadarmo
Odpovedať
@bubulka722 Dobrý deň, múžem poprosiť kontakt na toho architekta z PN. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@monikaamarcel ja Vam sice neporadim, ale tiez sa nam paci presne takato farba strechy a chceme mat biele plastove okna. PReto budem sledovat odpovede na Vasu otazku. Mozem poprosit presny nazov skridle? Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kvietok333 je to škrídla vilatesta odtien plein sud mediteranea
Odpovedať
@monikaamarcel zdravím, máte už vyriešenú fasádu?máme tú istú krytinu.
Odpovedať
@monikaamarcel mozem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@bubulka722
Odpovedať
Profilova fotka
@bubulka722 prosím ta môžeš ni napísať kontakt na toho projektanta z pn veľmi pekne dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte. Viete aj mne niekto navrhnúť fasádu? Prípadne za koľko. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@bubulka722 prosím, mohli by ste mi poslať kontakt na vášho architekta, ktorý vám pomáhal s vizualizáciou fasády?
Odpovedať
Prosím, poznáte dobrého architekta z okolia Žiliny, ktorý by nám spravil návrh fasády? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Navrhy fasad robia aj v stavebninach (u nas napr. MPL) kt. predavaju fasadne farby. Alebo online z vlastnej fotky napr. tu: https://www.sk.weber/weber-fasadne-st...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
@bubulka722 mozem poprosit kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
@monikaamarcel @monikaamarcel ako ste nakoniec urobili fasadu?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
lepsie raz vidiet na vizualizacii ako potom banovat zle zvolenu kombinaciu. Urcite odporucam profi vizualizaciu na ktorej vidite materialy v skutocnej podobe
Odpovedať
Profilova fotka
Môžte mi prosím nájsť niekoho na vizualuzáciu fasády nášho domčeka + aj cenu koľko to asi stojí. ĎAKUJEM krásne. 😘
Odpovedať
.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@aanuska30 ahoj, nasli ste niekoho na vizualizaciu? aj my hladame ale nejak sa neviem dopatrat.dakujem
Odpovedať
@bubulka722 môžem poprosiť aj ja kontakt na Vášho architekta z PN? Ďakujem 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@bubulka722 mozem aj ja poprosit kontakt na architekta? Vdaka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?