Je to primeraná cena zateplenia a fasády?

Dobrý deň, Chcel by som sa spytať na cenu fasady. Vybrqli sme si firmu ktoreh prace sme videli a su naozaj precizny pricom robia vsetko. Dom je z polovice podpivnicený kedže je vo svahu. Vrch 200m2 spodok 100m 2 Cenová ponuka je na 32 0000€ Cena obsahuje : Praca spolu s materiálom Zateplenie polystyren 200mmm Spodok tvrdený polystyren 10mm Podbitie strechy osb plus tvrdeny polystyren 2 cm Silikonova farba vrch spodok podbitie. Prenajom lesenia Spolu 32 000€ Ďakujem za rady
Odpovedať
Porozpisuj položku coje za čo aj z akého okresu si,bude to jednoduchšie
Odpovedať
32 000 euro? 😄 😄 😄 pre pana.....radsej draheho poliaka ako draheho slovaka.......kedze pokial ti to urobí o tretinu lacnejsie.......
Odpovedať
@virnik27 aký gybel stojí 300€. Poprosím tip aj značku. Ďakujem.
Odpovedať
@igojjobs čo stavas v monaku?
Odpovedať
Zajtra zakladam sro a ideme zatepľovať. Na čo sa ja krava seriem do Nemecka za "drobné"
Odpovedať
@virnik27 uz je s teba zateplovac? Gybel coho stoji 300e?
Odpovedať
@igojjobs si ochotny im za 300 m2 zateplenia aj s podbitim dat tolko penazi?
Odpovedať
@pistikus podľa mňa je to fake, za tie peniaze by si to dal spraviť len ozaj zazobany človek, čo nevie, čo s peniazmi
Odpovedať
@cyrco @matoztt sak gybel aj s robotou 😀😀
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Čaute. Potrebujem radu trochu. Aké rohové listy sa dávaju na fasádu? Hliníkové zo sieťkou alebo plastové zo sieťkou?
Odpovedať
Profilova fotka
@miros15 plastove zo sietkou
Odpovedať
@rusty727 aj som si myslel. Vďaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rusty727 inak chlap živnostník z partiou co mi zatepluje dom ma stále presviedča že rohovniky majú ísť hliníkové zo sieťkou. Len podľa mňa tie hliníkové majú väčšiu roztaznost v zime v lete a skôr to môže na fasáde prasknúť nie? A ďalšia vec. Co som objednal zateplenie z knauf, tak mi tiež prišli k tomu plastové rohovniky. Takže asi tak.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?