Imitácia dreva

Zdravím, má niekto na fasáde domu imitáciu dreva robenú pomocou silikónovej šablóny? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Mama na mure terasy. Robil to firma no nebolo lahke niekoho na to najst. Zatial spokojny
Odpovedať
@wyrky mohli by ste mi poslať nejakú fotku ako to vyzerá? Dakujem 🙏
Odpovedať
Poznám firmu na východnom Slovensku čo sa tomu venujú, ak by ste chceli kontakt
Odpovedať
Hanusovce nad Topľou. Kontakt majú v stavebninach.
Odpovedať
@ricir ďakujem, majstrov čo to spravia už máme len som chcela vidieť nejaké reálne fotky omietky
Odpovedať
nie ale veru poskuloval som uz po tom, videl som to na par omoch a vyzeralo to skvelo, niekedy az na nerozoznanie od realneho dreva
Odpovedať
Ja som to práve reálne nevidela, ale na internete to vyzerá naozaj dobre, tak by ma zaujímalo, či je to tak aj v skutočnosti.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@monikakle dobrý deň, prosím ako ste sa rozhodli s imitaciou dreveného obkladu? My to práve riešime a tiež som videla len fotky a neviem či do toho ísť? či to nahodou časom nevybledne resp. ako to vyzerá v skutočnosti. Za každu radu budem vďačná
Odpovedať
@zaneta83 dobrý deň, rozhodli sme sa pre ceresit visage omietku, aj sme ju kúpili, avšak ešte ju nemáme na dome, nakoľko nám fasádu začali robiť až v novembri a už by bola zima na to. Mohli by tam ostať fľaky. Hneď ako začne byť teplejšie, spravíme to a môžem vám poslať foto.
Odpovedať
@wyrky Je v albume mame foto. https://www.stavebnik.sk/clanky/imita...
Odpovedať
Profilova fotka
@barbi75 Toto asi nepatrilo mne
Odpovedať
asi... to bol prispevok k drevenym fasádam. Je možne že preklik ... pardón ak nie😊
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@ricir dobrý deň, prosím vás mohli by ste mi poskytnúť kontakt na firmu, ktorá realizuje tieto fasádne omietky? Dakujem
Odpovedať
@monika_bajusova zdravim, dajte si na FB stránku Stav-art a vám to vybehne
Odpovedať
Aj sa treba o to nejak starat, ci proste sa to berie ako kazda ina omietka?
Odpovedať
@slavvo ja to mam natrete baumit finish, ten robi ochranu. vobec sa o to nestaram, je to ako klasicka omietka. Po 2 rokoch to nema ziadne vady alebo vyblednutie.
Odpovedať
Profilova fotka
@ricir dobrý deň!Ja by som mala záujem o kontakt na firmu ktorá roby imitaciu dreva na fasadu
Odpovedať
@jarka_tkacikova zdravim, nájdite si na FB skupinu Stav-art a napíšte im. Číslo na nich už nemam
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?