Fasáda Baumit farba hnedá č.0393 alebo z tejto serie odtienov nemáte niekto?

chcem dat tuto farbu a rad by som ju videl na dome ,,samozrejme nakombinovat aj s bledsim odtienom
Odpovedať
Profilova fotka
Noooooo.... Dosť tmavá, kámo... Pokiaľ to nebude len istá vyslovene menšinová kontrastná plocha nejakej modernej hranatej stavby, tak hamuuuuuj...
Odpovedať
ta tmava pojde iba na podlady a okolo vstupnych dvier a na terasu,,cely dom by bol v bledom odtieni
Odpovedať
Profilova fotka
@pavlo_v - :-D ... - no veď preto...
Odpovedať
Profilova fotka
@pavlo_v https://static.4nets.sk/photo/72/6382...
Odpovedať
Profilova fotka
@sid1 .... - ak si to dal, ako svoj dom, nesúhlasne krútim hlavou... Ak si to dal, ako zlý príklad, súhlasím...
Odpovedať
ak nevies ako ta farba vyzera, daj si urobit vzorky v baumite a oni ti to poslu, ak potom objednas fasadu tak ti to odrataju z ceny
Odpovedať
a este by bolo dobre podotknut, ze obcas sa oplati zaplatit niekomu za navrh fasady nakolko niektore domy a tie farebne kreacie na nich su obcas mimo reality...
Odpovedať
to viem ze mi spravia vzorku,,to si idem dat spravit tri odtiene,,ale chcel som ci nema niekto foto domu
Odpovedať
viem vam ponuknut mu sme robili z tejto serie tuto fasadu a majitel bol spokojni
Odpovedať
odtiene su len rozne ktore sa daju skombynovat
Odpovedať
Profilova fotka
@leonardom nie chata polovníka
Odpovedať
Profilova fotka
@sid1 :-D Verím, že má na puške aj nočné videnie..... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
VERU PRESNE TUTO MAJU NA JEDNOM VACOM DOME,ALE OPACNY POMER -VIAC TMAVSEJ A VOBEC SA MI NEPACI,ASI AJ KOLI TOMU,ZA MI CHABA DAKY OBKLAD ALEBO KAMEN,KTORY BY BOL SVETLEJSI ;-)
Odpovedať
@vlasticka185 Nekric, nie sme hluchi! :-)
Odpovedať
@matorado ;-) zabudla som vypnut caps lock :-D ,pokial by sa spravne ta farba skombinovala,vysledok by bol uplne iny,ale viem,ze u velacich zavazi cena,kedze aj obklad a cena za jeho lepenie je podstatne drahsia ako iba kombinacia ceny za fasadu,.
Odpovedať
@stavbrixo prosim vas aky odtien je ta bledsia farba na prvom obrazku-poschodovy dom, dakujem
Odpovedať
uz si az tak nepametam cislo dom bol robeny pred asi dvomi.rokmi a tich fasad smeodvtedy viac spravili a vsetky cisla si clovek nezapameta,ale ak viem poradit,ak mate dodavatela na baumit omietku a neviete a rozhodujete sa medzi farbami tak je 1 riesenie,vyberte si kombinecie farieb cca 3 kombinacie ako by dom mal vypadat dajte to obchodakovy ktory vam doda farbu baumit a baumit vam zato ze zoberete od nich vie vypracovat navrhy 3 zadarmo ja to tak stale riesim zo zakaznikmi ked zakaznik si tazko vie vybrat dufam ze som poradil
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?