Cena za prácu - imitácia dreva na fasáde

Zdravím, chcel by som si dať na dom imitaciu dreva. Viem že hasit ma taku hmotu, alebo aj baumit. Vedeli by ste mi povedať niekto, aká môže byť cena len čisto za robotu ? Ďakujem za odpoveď. Ide len o farbu. Sieťka + lepidlo už je.
Odpovedať
@lacky514 neviem akú cenu dostaneš vo svojom okolí, no nie je to farba, ale omietka.
Odpovedať
@slavoslav pravda. Zle som sa vyjadril .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lacky514 ahoj našli ste máte už fasádu?
Odpovedať
Chlapci v Hanusovce nad Toplou 22 Eur za m2 s materialom. 3 roky dozadu. Kontakt v miestnych stavebninach.
Odpovedať
.
Odpovedať
@pirhina áno áno, už to mame hotové. 😉 Stará Ľubovňa 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Len pre istotu treba ratat asi s vyssou cenou teraz, ked vsetko islo a aj stale ide hore.
Odpovedať
@darinna1 jasne to mi je jasné že to bude trochu drahšie len tu v MT mi to nacenili na 100 M2 to sa mi zdá vela
Odpovedať
@pirhina 100€ za m2? To fakt ? To už je aká cena.
Odpovedať
Profilova fotka
@pirhina traba podakovat a hladat inde. Nepamatam si cenu ale aj z materialom daleko menej. No do ceny treba ratat aj plochu. Ak ide o maly rozmer nie kazdemu sa oplati to robit tak prestreli cenu aby nepovedalnie.
Odpovedať
to mas pravdu, s takym pristupom som sa stretla uz pri viacerych veciach. ze ked malo ist o nejaku malu zakazku, s ktorou sa cloveku neoplati stracat cas, tak to radsej takto vyriesi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lacky514 ahoj prosím nepridal by si foto ako to vyzerá? A cena za m2? Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marosd Maros, ak chceš ponúkať služby alebo tovar na MS, musíš si zriadiť účet profesionála - tzv. profil PRO, čo je platené. Inak je to len nedovolená reklama a admin ti príspevky vymaže. Keďže si registrovaný už niekoľko rokov, mohol by si to vedieť.
Odpovedať
@chrobak7 Ale keď není biznis, tak je hlboko do kapsy aj na ten PRO profil. Sociálne siete uz asi tak neprekvitajú, tak aj MS je dobrá...
Odpovedať
Profilova fotka
Na koľkých domoch som to videl, všade to vyzeralo neprirodzene. Lepšie by vyzerala dlažba imitujúca drevo, @marosd No a ten Pro profil si treba poriešiť ,bo vyzerá to divne takto .
Odpovedať
Vyzerá blbo, lebo keď niekto, kto ponúka svoje služby nedokáže rešpektovať pravidlá už v samotnom úvode, tak to v žiadnom prípade nevzbudzuje dôveryhodnosť. A na MS je mnoho aj negatívnych skúseností s majstrami. Týmto sa vlastne už hneď na začiatku hodil k nim do vreca.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?