Cena práce za fasádu a za natiahnutie omietky

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, ze tu take temy su, ale potrebujem vediet ako sa pohybyju ceny prace za fasadu komplet bez materialu a cena len za natiahnutie omietky. Totizto sme boli dohodnuty na jesen, lenze sme to nechali koli nocnym marazom tak. a teraz nam panko oznamil , ze ceny isli hore. minuly rok pytal 13,50€ za fasady a 15€ za podhlady, a tento rok povedal jedine ze za 15€ fasadu a 18€ podhlady, vraj je to kamaratska cena, (berie vraj viac) Je to dobra cena? popripade kolko je cena len za natiahnutie fasadnej omietky? dom ma 300m2 a podhlady 50m2
Odpovedať
@igor758
Odpovedať
Dobrý deň aká by bola cena ale bez zateplenia iba opravit praskliny+natiahnut farbu vďaka za odpoveď
Odpovedať
Ahojte, viete mi poradiť do súkromnej správy nejakú spolahlivu firmu na fasádu. Potrebujeme potiahnuť 1x lepidlom,+skrabana fasáda+material+cena prace+Trenčín. Poprípade ako sa pohybuje cena. Mame 180 m2
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem, prosím Vás čo by vyšlo omliekovanie a natiahnutie fasády (omietky) za m2 pri cca 140m? Neviem ako sa teraz hýbu ceny a nechcem, aby ma dakto okakal 😄
Odpovedať
Ahojte hladam nejaku firmu ,partiu na zateplenie rod.domu v okoli Ziliny a neviete ako sa pohybuju ceny chcem to na komplet asi 14cm polystyren
Odpovedať
4e😂😂😂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý vecer ja vam to dokazem urobitbza 13 a za 15
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik137 ak máte zaujem napiste Závoczki
Odpovedať
Profilova fotka
Prepáčte ja robím fasády už asi 27 rokov som v tom vyučený, zateplovacie práce sa u nás robia od 1995 roku. Pred eurom sme účtovali 300 až 350 korún za meter štvorcový. Teraz účtujeme 15 € steny a 18 € podhľady z polystyrénu, nobasil sa navýši o 3 € na meter štvorcový ak na podhľady ide osb dosky tiež sa cena dvíha o 3 €. Všetko sa dvihlo materiál aj náklady na život a podobne tak sa dvíha aj cena práce. Kvalita niečo stojí a ty ľudia niesu kone čo robia za ovos. Tak nechápem o čom tu píšete. Mne tiež chodia šeky z účtami a stále zdržujú a ja to musím platiť keď chcem bývať a môžem sa sťažovať koľko chcem lacnejšie mi to nedajú. Keď si kupujete kuchynské linky tak vám nevadí zaplatiť 8000 € tak prečo chcete zdierat ľudí. Ja to robím za tieto ceny a práce máme dosť. Tak sa uvedomte že krása niečo stojí.
Odpovedať
Zdravim. Je 10€ za M2 slušná cena za prácu (TN kraj)? Natiahnutia do lepu,glet,penetrak,fasáda.Rodinny dom, polystiren,spalety a rohovniky si robím sám.
Odpovedať
@richard_vasko a kde pôsobíte?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Aké ceny sú za fasádu ,len čisto robota za m2 +-
Odpovedať
Článok sa načítava...
@miroslav_lukacik cca18€
Odpovedať
Dobry den.Ako sa teraz pohybuju ceny za zateplenie domov komplet aj praca?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zdravim, chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenosti so zateplenim iba 5ka polistyren ( je to iba garaz)a fasadou, myslim ceny, kolko je taka normalna cena za m2? Vopred dakujem 🙂
Odpovedať
@profistavbari nejako malo... Mne zobrali 25e, jednalo sa o vlnu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?