Aká je dobrá cena za fasádu domu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte prosim vas o nazor...ideme robit vonkajsiu fasadu...lepidlo, sietka, lepidlo, omietka zrno este nevieme asi 1.5...celkova cena aj s lesenim aj s pracou aj okolo okien, uprava atd...vsetko cca 3300 eur...robi nam to znami je to vyhodne? cca 250 m2 s tym ze cca 50m2 je aj so zateplenim....material si zabezpecime sami...pod strechou nemame tatransky profil ale osb dosky....je to vsetko cca 250m2 ... chcem vediet ci cena prace je v pohodke....aj s lesenim...dakujem
Odpovedať
1
10
11
Ja som platil: Cena za prácu Penetrácia, 2 x 15cm Polystyrén lepený celoplošne do lepidla, sklokeramická mriežka 2x lepidlo = 12€/m2 Osadenie APU, rohových a okapových líšt = 2€/m2 Štablón - koník + pozdĺžne hranoly = 2€/ks OSB na štablon a čielko = 6€/m2 Styrodur 2cm na štablón do peny + kotvenie = 4€/m2 Fasáda = 4€/m2 Plochu mám cca 1/1 steny/ štablon Lešenie nebolo treba iba kozy - bungalov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Poprosim ak môžem - cena na komplet - zateplenie polystyren 10 cm + fasadna omietka . Dom kocka 10 x 10 /cca 250m 2 / okres TN
Odpovedať
@svecho to sa takto nepocita, nejde len o plochy ale i o dlzky, napr cielko ktore ti zarataju na dlzkove metre, stlpy...
Odpovedať
@rkorba chápem že sa počitaju aj špalety atd , preto som písal že je to dom kocka 10 x 10 niekto kto to robí fasadu už vie cca cenu približne na m2 . Samozrejme že obhliadkasa musi urobit .Ale ked čitam tie ceny tuna na fóre tak dost lietaju . preto chcem vedieť či je tu niekto z okolia a za aku cenu , samozrejme stači do spravy
Odpovedať
@svecho ak chces možem ti dať číslo na chalanov čo mi robili zo Svinnej, fotky roboty mám v albume, mne ťahali do sieťky, robili fasádu a stajplony
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím štandardná cena zateplenia komplet materiál lešenie prava je 30€-40€ závisí hlavne či polistiren alebo Sklená vata a hrubka. Cena len práce 16€/m²
Odpovedať
@rkorba no ono je to o dohode, jedna partia presne ako vravíš, druha partia komplet plocha domu bez odratania okien (stablon a dokel sa nerobil), lesenie zvladt cena, zvolil som tu druhu 😉 Podobne som to mal pri vnutornych omietkach...
Odpovedať
@roman_benus mne dali ponuku ponuky ked som zistoval za pracu aj s lesenim 25e/m2 pre MW a pre EPS by bolo o 3e menej 16e/m2 je super málo si myslim...
Odpovedať
Ja čo som dostal ponuky tak mi to dvaja nacenil na 60€m2 čo mi príde trosku prestrelene . Jedna sa o bungalov o ploche stien 200m2 Polystyren 18 cm isover greywal
Odpovedať
@majokx a co je na tom prestrelene? robota minimalne 22e/m2 a material s lesenim 38e/m2
Odpovedať
Dobrý deň chcem sa opýtať na cenu práce Polystyrén 20cm + sklokeramická mriežka 2x lepidlo+ penetrácia +Fasáda silikónová + lešenie 22E/1m2 robota
Odpovedať
Profilova fotka
@denis1991 Ja som mal minulý rok cenu 15,50€ (nepamétam presne, ako nejako 5,50€ kotvenie + lepenie EPS, 5€ sietovanie, 5€ omietka), len robota, materiál a lešenie zvlášť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@denis1991 ak je to cena s lesenim tak ok. Samozrejme bungalov.
Odpovedať
13 e /bez lesenia/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Prosím velké pozor kto vam čo nacení tj.co to obsahuje , kontrolujte si všetko lebo budete plakat ako my.
Odpovedať
Profilova fotka
@brunetka zdravym ja by som potreboval fasádu možte napísať postup aký je tam a cenu prosim
Odpovedať
Profilova fotka
zdravym ja by som potreboval fasádu možte napísať postup aký je tam a cenu prosim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Kolko stojí zateplenie rodinneho domu? Aku najefektivnejšiu, teda najlacnejšiu a najučinnejšiu metodu mám použiť? Na čo simám dať pozor? Čo je doležité vedieť? Pracu chcem zadať firme, komplet s lešením, materiálom a prácou. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@pepo344 dobrý deň prosím viete mi dať kontakt na firmu ktorá Vám zatepľovala dom?? Ste s tým spokojný prosím??
Odpovedať
1
10
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?