Aká farba fasádnej omietky k bielym plastovým oknám?

aka farba fasadnej omietky sa hodí k bielym plastovym oknam? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
bledsia siva, nejake blede odtiene bezovej mozno, je toho vela staci si otvorit google a pozerat obrazky
Odpovedať
Profilova fotka
Takmer všetky svetlejšie odtiene. Pokiaľ chcete okná zvýrazniť použite tmavší odtieň fasády.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak idete realizovať fasádnu omietku, môžete využiť aj naše služby farebného návrhu fasády. Vo fasádnom štúdiu Baumit vám veľmi radi poradia aký odtieň je vhodný k bielym oknám a aký materiál omietky je vhodný na fasádu a samozrejme vypracujú farebný návrh pre čo najlepšiu predstavu. .
Odpovedať
Ja mám biele okná červenú strechu. Okná sú menšie a potrebujem aby prostredníctvom farby robili dojem že sú väčšie. Chcem kombinovať dve farby ,len neviem aké.Poradíte mi?
Odpovedať
@belan k bielej každá lebo je prvá so spektra, tak je len na tebe ktorá sa ti páči
Odpovedať
@jaja5501 ak chceš aby pôsobili väčším dojmom okná, popri oknách namaľuj biele pásy a ostatná časť fasády kontrastnou farbou
Odpovedať
@miro_baumit dobry den, ja by som sa chcela spytat, ze aka farba zo vzorkovnika taha na studenu smotanovu, slonovu kost ci kremovu? Viem urcite, ze chcem z tych poslednych najsvetlejsich odtienov (149,159,399,89).. Deviatka na konci.. Ale hladam studenu smotanu 🙈
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@duzu Mne sa páči aj sivá len neviem či sa hodí k červenej streche. T ie biele pásy okolo okien určite dám.
Odpovedať
@jaja5501 červená veľmi kričí, nie len na križovatke mal som ju , teraz mám tmavo zelenú viac sa stratí v prírode
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?