Ponuka na jablotron 100

Ahojte. Riesim do domu alarm. Predpripravu mam spravenu,teda kable potiahnute. Dostal som ponuku na dodanie a montaz alarmu jablotron 100. V prilohe najdete ponuku. Je podla Vás táto ponuka dobrá? Ci mám vyziadat este dalsie ponuky na porovnanie? dakujem
Odpovedať
@ekino13 ta cena prace je az podozrivo nizka
Odpovedať
No to veru je 😜
Odpovedať
@ondro81 takze mam to brat? =-)
Odpovedať
@ekino13 k rozsahu sa vyjadriť neviem, dom nepoznám, ale cenu máš fajn
Odpovedať
@ekino13 ak chces daj si spravit ponuku od konkurenicie na iny system napr. paradox ale moc lacnejsie to asi neude, jablotron a celkovo tieto akoze znackove alarmy su neskutocne drahe na to ake je to primitvne zaiadenie, neni to zas az taka maloseriovka, asi je to taky sytem ze na tom maju proviziu montaznici.
Odpovedať
@ekino13 ak budeš chcieť môžem ti urobiť ponuku aj ja, ale nie je iste že to vyjde lacnejšie, kvôli tej práci, ale možno ju utopil v cenách zariadení. ;-)
Odpovedať
Vacsinou je marza na HW taka, ze sa tam praca a ina rezia v pohode utopi. Lebo ked ludia vidia realne nacenenu pracu, vacsinou gulaju ocami... A kedze Jablotron robi predaj len cez partnerov, k nejakym e-shopovym cenam HW s minimalnou marzou sa nikto nedostane.
Odpovedať
@ekino13 Ahoj, my máme cenovú ponuku na 1800€ alarm s prácou. Z toho práca 300€.
Odpovedať
Paradox bude lacnejsi. Paradox je "len" alarm. Jablotron moze ovladat aj kotol zavlahu atd atd... Ja mam paradox stal 450e set instalaciu som robil sam praca tak 2 hod... Ale k otazke cena je super na jablotron.
Odpovedať
@ekino13 predáva ti 9 magnetov a jeden modul na pripojenie 8 magnetov. Tá cena práce je šialená .
Odpovedať
@sysell som rozhodnutý za jablotron 100, tam tie služby viem časom rozšíriť, napr. by som chcel mať aj ovládanie žaluzií, a pod. diki za reakciu
Odpovedať
@erik8989 no to by som zistil len vtedy, keď mi spravíš ponuku na tie isté komponenty.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@peter_83 dal mi na výber, modul na 8 magnetov alebo na 16 magnetov. tam cena je vyššia /trojnásobná? si to nepamätám/ Mám dvoje dvere, takže to by bolo zapojené do jedného vstupu, akurát keď mi bude hlásiť, nebudem vedieť že ktoré dvere, ale vtedy už prepnem na kamery.
Odpovedať
@ekino13 tých možností je tam podstatne viacej. Klasický modul na 8 magnetov *2ks - jednotkovú cenu máš čižš to nemôže byť drahšie 3 násobne, nehovoriac o tom že jablotron má aj 2 kontaktný modul. A nie som si istý či budú 2 magnety na jeden vstup fungovať korektne.
Odpovedať
@ekino13 ja by som nebral ustrednu s 3G modulom - nema ziadne opodstatnenie, aj tak nechodi rychlejsie, lebo operator zhodi jeho rychlost - overene. pytaj si ustrednu je 107, je to modernizovana verzia
Odpovedať
@ekino13 este jedna vec, ak chces z alarmu ovladat aj viac inych spotrebicov/komponentov a pouzit to na automatizaciu, tak jednoznacne treba ist do ustredne JA-107, hlavne ma viac PG vystupov, kumunikator sa da vymenit... JA106ka sa uz len dopredava - cena bude +/- rovnaka
Odpovedať
@rapidek ďakujem ze rady :-)
Odpovedať
ja sa vam ludia cudujem, ze ste ochotni vyhodit tisice za alarm (neskutocne predrazeny), ktoreho vyrobna cena je tak max 100eur a zvysok su marze vyrobcu, distributorov, montaznikov atd. ja uz 5 rokov pouzivam alarm z aliexpresu (ustredna, 6 pir senzovo, 5 okeno/dverovych magnetov, 4ks dialk.ovladacov, sirena) - vsetko dokopy 90eur. Funguje uplne bechybne. Tak naco platit tisice za nejaky "znackovy" alarm. Rovnaka situacia ako pri ajfone, ludia su z neho uplne po.j.e.bani a pritom je to obycajny predrazeny cinsky shit. ale reklama a marketing robia svoje - a to iste plati o jablotrone.
Odpovedať
@mayo7 lebo 6 rocna garancia lebo vyrobca je poisteny a ked ta vykradnu a chyba je v alarme, tak ti zaplatia skodu... lebo ho nemusim prezvanat kazdy den, ci gsm modul neumrel lebo sa to dobre ovlada z telefonu lebo sa to dobre konfiguruje na dialku lebo je k tomu mnozstvo periferii a da sa s tym urobit rozumna automatizacia
Odpovedať
@rapidek @mayo7 este dodavam lebo sa vies pripojit na PCO a za smiesny mesacny poplatok mas 3 vyjazdy policie v cene (aspon u nas) lebo poznam par ludi co maju super alarm z Ali a po par mesiacoch ho radsej vypli (nevravim ze chvilu nesiel super) lebo ked sa mi pokazil jeden z detektorov, tak o dva dni som novy (na vymenu stacilo poslat log z f-linku) lebo nepouzivam ajfon -- @ekino13 co sa tyka origo otazky, mne nejakych 6-7 rokov dozadu montovali rovnaky system. mal som viacero ponuk, nakoniec som si vybral firmu, ktora tiez uctovala symbolicku cenu za pracu, ale mali vyssie ceny za komponenty. suma sumarum boli tusim druhi najdrahsi, ale jedini mi ponukli aj riesenia, nielen dodanie komponentov ktore som chcel
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?