Ktorý dodávateľ elektrickej energie sa najviac oplatí?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň, budeme mať nízko nákladový dom (ešte len vo výstavbe), čiže reálne netuším koľko energie spotrebujeme. ´Plyn zavedený nie je, takže budeme mať komplet všetko na elektrinu aj podlahové vodné kúrenie. Elektrický kotol budeme mat RAJA 9K. Moja otázka znie. Ktorý dodávateľ el. energie by sa oplatil najviac? najlepšie by bolo kebyže tu píšu ľudia z vlastnej skúsenosti ktorí, majú doma len elektrinu poprípade mesačné náklady. Musíme sa rozhodnúť už teraz pre dodávateľa a ja som z toho už na prášky.. Neviem vôbec či DD2 alebo DD5 či ZSE alebo SPP alebo iný. Ďakujem za každý príspevok.
Odpovedať
môžte uviesť akého mate aktuálneho dodávateľa elektriny pre sadzbu DD5 v SS distribúcii? dá sa niekde dohodnúť iná cena ako cenníková na stránkach? doteraz dohodnutá najvýhodnejšia skončila, kopa dodávateľov neodpovedá na email, tel neberú
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Zdravim , no ako to vyzera teraz s dodavatelmi EE,co som pisal tak kazdy zatial odpovedal ze uz ma na tento rok limity naplnene,,je vobec nejaky ku ktoremu sa da prejst?ci uz bude len monopol nejaky? 😎
Odpovedať
@vader100 to si sa neskoro spamätal , mal si zisťovať ihned ako bol uvedený nový cenník ku koncu minulého roka, takže ostáť u pôvodného alebo prejsť k inému tradičnému, VSE má asi najdrahšiu NT v DD5, SSE síce asi najlacnejšiu ale VT asi najdrahšia, takže si porovnaj podľa spotreby
Odpovedať
@duzu tak spameatal nespamatal , teraz mi dosla vypoved z energie2,povodne som chel pokracovat u nich al ked kazdy kasle nato,tak sal en pytam ze kde sa este da preist 🙂Ako poslednu moznost si necham VSe ,,hadam aspon k nim sa bude da preist ak nebude iny lacnejsi 🙂
Odpovedať
@vader100 aký udali dôvod? končia? lebo ja ich mám tiež a výpoved mi neprišla
Odpovedať
@duzu tak ze pre maloodberatelov je to prenich uz nevyhodne a uz koncia.to je vsetko,mam si naist ineho
Odpovedať
@duzu a som zvedavy ci sa vyhodnaenergia spamata a ponukne nieco ale silno pochybujem,,kedze uz ani neni z koho vyberat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?