Je cena práce za bleskozvod 300 eur normálna?

dobry den , je cena za zhotovenie bleskozvodu ale iba stresnej casti na klasickej A-ckovej streche ,dom je 9x9 metrov dvojposchodovy... normalna???cena iba za pracu... :-|
Odpovedať
1
2
6
daj mu 2€ na hodinu a za den dva to zmakne.. to mas max 32€ :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
doors454 - je to vela...bezne to vychadza tak, ze kolko za material tolko za pracu. originalx - na teba mam iba jedno--- si pekny B.....!!! chod ty pracovat za 2€.
Odpovedať
Profilova fotka
chot ty za dva eura na strechu
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto prace su nebezpecne zalezi aj aky je tam sklon atd.ak nahodou znej spadne pri najlepsom bude PN mesiac a viac pri najhorsom bude na voziku alebo ho hned vezme pieta.
Odpovedať
Bežne sa to účtuje od svoriek a guľatiny. V cene uloženia guľatiny sú zarátané aj montáže podpier.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na bungalow 10x15 platil 400e komplet
Odpovedať
Profilova fotka
okolo 500 Euro je normálna cena za beskozvod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cena práce aspon umna nikdy nie je tolko čo materiál .Cena práce sa odvíja od velkosti a zložitosti konkrétneho bleskozvodu ...takže ak je strecha strmá ,vysoká a nedá sa napr vysunúť škridla tak je cena aj ok.
Odpovedať
Na takú jednoduchú sedlovú strechu je to sakra dosť len za prácu.
Odpovedať
Robil som bleskozvod na Ačkovú strechu 15x12m cena aj s materiálom 385Eur
Odpovedať
normal cena je okolo 10,- € za hodinu / technik. Obrovsky rozdiel je v cenach na vychode a na zapade. Bleskozvod v Michalovciach bude o 50% lacnejsi ako v Bratislave.
Odpovedať
doors, ked sa ti cena nezdá... treba si vyhrnút rukávy ... a sprav si to sám, budeš platit iba za materiál a za revíziu, niečo si naštudovať niečo popýtať a máš to 8-) treba skúsiť... potom napíš ako si dopadol :) Robert
Odpovedať
Článok sa načítava...
za prácu je to príšerne veľa - keby to bola cena s matrošom, ok - ale len za prácu??? maximálne 100 :-|
Odpovedať
@54andreas ked to budes robit za 100,- tak koncim s pracou, ktoru robim a hned ta zamestnam, zarobis si aj 1000 za mesiac aj viac ked budes sikovny :-) a ak mas viac takych pracovitych ludi ako ty, tak daj vediet :-)
Odpovedať
Daj si spravit viac cenovych ponuk a nakoniec zistis aka je realna cena materialu a montaze za bleskozvod.
Odpovedať
Táto otázka je irelevantná, nakoľko údaj "strecha je Áčková, dom 9x9 dvojposchodový" má výpovednú hodnotu asi ako "zelené kombičko s BL značkou". Treba foto, projekt, nákres - čokoľvek zodpovedajúce realite. Keby ste mali aspoň návrh projektu vo fotoblogu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Tento víkend sme zrealizovali bleskozvod. Bungalov 14x12m, mal som mladých chalanov z Oravy. Práca, materiál, meranie, revízna správa. Absolútne korektný a profi prístup, ďakujem. Hotoví boli za 5 hodín, nakomplet za 280€.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame nacenene 200 material + 200 robota , uvidim ako to bude v reali :-)
Odpovedať
Valbova strecha 10x15m, 4 zvody, 2 zberace, zasekane do trubiek do steny domu + revizne krabice 500€, vratane materialu. Mne sa to zdalo primerane, sam by som po tej streche nebehal. A vyzera to super, pretoze som videl aj dost otrasnych bleskozvodov, ale mozno boli lacne:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
a to nikto z vas nerata bleskozvod v zakladoch .mi mame bungalov 13x14 podpivniceny a hromozvod len v zakladoch material +praca stal 300eur po znamosti .vsetko zalezi od mnozstva materialu kolko ho tam date. ci tak ako treba alebo len akoze
Odpovedať
bambulka722 tak choď na strechu a tie drôty si natiahni sama. Môžeš to spraviť aj špagátami, vyjde to lacnejšie.Ak sa ti zdá veľa predošlej odpovede, že 500 euro je veľa, nech ťa blesk a remeselníci obchádzajú zďaleka. :-|
Odpovedať
Bleskozvod robi dnes hocikto, lacno, lacnejsie, draho, drahsie ... dobre vsak takmer nikto.
Odpovedať
Profilova fotka
Obnovujem tému.Vie mi niekto posunúť dobrý kontakt na firmu,ktorá realizuje bleskozvody aj s revíznou správou za rozumnú cenu? Dostala som ponuku na 1200€ co sa mi zdá dosť prehnaná cena. Je to okolie okresu Malacky.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobrý deň, je cena za blezkozvod 650€ v poriadku?
Odpovedať
Na takéto otázky škoda reagovať. Všetko povedal catscan.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@janulikk Zdravim Vas. Mozem poprosit kontakt na tych chalanov z Oravy? Tiez riesim bleskozvod. Dakujeeeeem
Odpovedať
@kixo8 máte OP
Odpovedať
@doors454 ano my tiež toľko platíme
Odpovedať
@janulikk zdravim mozem aj ja poprosit kontakt do IP?
Odpovedať
@cobberpro máte
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?