Je cena práce za bleskozvod 300 eur normálna?

Zobraz úvodný príspevok
dobry den , je cena za zhotovenie bleskozvodu ale iba stresnej casti na klasickej A-ckovej streche ,dom je 9x9 metrov dvojposchodovy... normalna???cena iba za pracu... :-|
Odpovedať
1
5
6
@originalx Asi taký elektrikári, ako ja jadrový fyzik a molekulárny biológ. Viem to napísať, ale neviem, čo to znamená...
Odpovedať
@jamk1 cez mobil pisat je trosku tazsie s tym pravopisom.
Odpovedať
@peter11balog nikdy som nebral najlacnejsie ponuky! Vzdy som bral ten drahsi stred a ajtak vsetko nahovno. Ten bleskozvod som mal v plane robit sam, ale eletrikari sa ponukli, ked videli kupeny material, ze za 100ku to spravia, tak som suhlasil. Za eletriku som zatial zaplatil v 2 fazach 5500€ a este budem platit 3 konecnu fazu. To je najlacnejsia ponuka? S eletrikarmi som bol spokojny, to boli jediny majstry.
Odpovedať
@peter11balog Máš úplnú pravdu. Ja robiť nemusím, ale elektoinštalácie ma bavia. To neznamená, že to budem robiť zadarmo... :-)
Odpovedať
@volt niekomu su dobre aj drevene penaze. 😀 Robili to 2- 3 hodiny, radost na nich pozerat.
Odpovedať
@originalx najlepší.... Veď aj ono sa vraví... Kým Boh povedal "Buď svetlo", my sme museli mat káble natahané. ;-)
Odpovedať
Tak tek jedini majstri po ktorych som nic nedorebal boli elektrikari, lebo som si vsetko tahal sam :-) Po poteraroch som brusil, po omietkaroch som tmelil ... Na buduci rok leziem na strechu koli bleskozvodu a rovno si spravim konstrukciu na fotovoltaiku ked tam budem, lebo dalsi "majstri" by to v pohode za tazke prachy dojebali.
Odpovedať
@megdesign vtedy bolo svetlo cez bunky, ziadne kable neboli.
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba to nieje len o elektrikároch. Stretol som partiu na sadrové omietky, ktorý majú podobný pohľad na vec. Dve cenové relácie a dve kvalitatívne úrovne. Dokonca pri cene za m2 ani nešlo o nejaké horibilné navýšenie. Ale rozdiel v kvalite by si spozoroval aj voľným okom.
Odpovedať
@rkorba Vsak prebrus poteru je sucast postupu, co na tom je "dojebane"?
Odpovedať
@kejsix ze som to nemal v cene, ze to robi pred lepenim pokladac, tak som si to za 44E prebrusil sam.
Odpovedať
@rkorba Pokladac si ma brusit poter? Dost dobre :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@janulikk môžem poprosiť kontakt
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?