Je cena práce za bleskozvod 300 eur normálna?

8. nov 20191610

Páči sa mi to

• @originalx  Asi taký elektrikári, ako ja jadrový fyzik a molekulárny biológ. Viem to napísať, ale neviem, čo to znamená...

• @jamk1  cez mobil pisat je trosku tazsie s tym pravopisom.

• @peter11balog  nikdy som nebral najlacnejsie ponuky! Vzdy som bral ten drahsi stred a ajtak vsetko nahovno.
    Ten bleskozvod som mal v plane robit sam, ale eletrikari sa ponukli, ked videli kupeny material, ze za 100ku to spravia, tak som suhlasil.
    Za eletriku som zatial zaplatil v 2 fazach 5500€ a este budem platit 3 konecnu fazu. To je najlacnejsia ponuka? S eletrikarmi som bol spokojny, to boli jediny majstry.

• Sponzor fóra
  • @peter11balog  Máš úplnú pravdu. Ja robiť nemusím, ale elektoinštalácie ma bavia. To neznamená, že to budem robiť zadarmo... 🙂

• @volt  niekomu su dobre aj drevene penaze. 😀
    Robili to 2- 3 hodiny, radost na nich pozerat.

• @originalx  najlepší.... Veď aj ono sa vraví... Kým Boh povedal "Buď svetlo", my sme museli mat káble natahané. 😉

• Tak tek jedini majstri po ktorych som nic nedorebal boli elektrikari, lebo som si vsetko tahal sam 🙂
    Po poteraroch som brusil, po omietkaroch som tmelil ...
    Na buduci rok leziem na strechu koli bleskozvodu a rovno si spravim konstrukciu na fotovoltaiku ked tam budem, lebo dalsi "majstri" by to v pohode za tazke prachy dojebali.

• @megdesign  vtedy bolo svetlo cez bunky, ziadne kable neboli.

• @rkorba  to nieje len o elektrikároch. Stretol som partiu na sadrové omietky, ktorý majú podobný pohľad na vec. Dve cenové relácie a dve kvalitatívne úrovne. Dokonca pri cene za m2 ani nešlo o nejaké horibilné navýšenie. Ale rozdiel v kvalite by si spozoroval aj voľným okom.

• @rkorba  Vsak prebrus poteru je sucast postupu, co na tom je "dojebane"?

• @kejsix  ze som to nemal v cene, ze to robi pred lepenim pokladac, tak som si to za 44E prebrusil sam.

• @rkorba  Pokladac si ma brusit poter? Dost dobre 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?