Jablotron 100 - vymena baterii v bezdrotovych detektoroch

Ahojte, mam alarm Jablotron 100 (ustredna JA-101KR-L, klavesnica s displejom JA-114E) v navodoch Jablotronu je spomenute, ze vymenu baterii v bezdrotovych periferiach mozem uskutocnit aj sam a nie je nutny zasah servisneho technika, avsak nikde som nenasiel postup ako to spravit - kontkretne ma zaujima ako prepnut bezdrotovy detektor otvorenia(JA-182M) / pripadne cely system do stavu, v ktorom pri vymene baterie nedojde k spusteniu sabotazneho poplachu. vedel by prosim niekto poradit? dakujem
Odpovedať
Na klavesnici prepni do údržby a vymeň baterky. Potom naspäť do poh.režimu.
Odpovedať
@milos35 takto presne som to nasiel aj v navodoch Jablotronu, len neviem prist na to, ako prepnut system do udrzby. Mohol by si mi prosim podrobnejsie rozpisat postup?
Odpovedať
@kyleah mas aj kod pre udrzbu?
Odpovedať
@rapidek mam iba jeden kod, ktorym viem odblokovat/zablokovat alarm bez pouzitia kluca. Ked sa s nim prihlasim cez klavesnicu - viem tam menit nejake zakladne nastavenia. Ale nic ako udrzba tam navidim
Odpovedať
kontaktuj cloveka co ti to montoval ci mas spravne priradene opravnenia
Odpovedať
Páni, robíte vôbec jablotron? :D ústredňa JA-101 nepodporuje režim údržba. Podporuje to až 103 a 107. a podporovala to stará JA-80. Tj kontaktovať servisného technika, či poskytne kod, alebo dať to spraviť jemu. Už len kvôli záruke....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?