Elektrika 2000kw

Profilova fotka
Ahojte, bývame na "stavebný prúd elektriny" 4mesiace a aj kúrime, a až dnes nám prišli prehodiť elektriku na silný prúd lebo stále nám rušili žiadosť... :-( :-( :-( teraz máme natočených 2400 kw elektriny a platili sme 10e mesačne, viete mi niekto povedať približne koľko budeme mať nedoplatok? ja len aby som sa vedela na to pripraviť ;-( ;-( ďakujem
Odpovedať
@zuzka099 Ahoj, 2400kWh pri cena 18-19 centov cini 430 eur za dodavku energie, plus mesacny poplatok za istic, za x mesiacov. Tych 2400kWh mas natocenych za 4 mesiace? Kedy mas zuctovacie obdobie?...ak uz chces vediet nedoplatok, Aku mas tarifu? Je predpoklad ze este budes viac kurit v mesiacoh december - februar.
Odpovedať
Zhruba 400eur.
Odpovedať
Profilova fotka
@palko80 @andymc ďakujem, trošku ste ma "upokojili" lebo som sa bála aby to nebolo cca okolo 1000eur..dnes nám to prehodili a už sme aj zaplatili za veľký prúd,
Odpovedať
@zuzka099 ak mate ZSE tak 2400kw je 2400*0.12 v sadzbe D2 = 288 eur ak mate ine ako ZSE bude to plus minus 10 percent :) a skuste skocit na stranku Vasho dodavatela a pozret cennik .. ono sa to celkom oplati vediet kolko ta elektrina vobec stoji :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@virnik27 sice 4 roky po funuse, ale snaha sa cení
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@virnik27 dakujem krasne za odpoved ;-) nedoplatok nakoniec nebol ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?