Elektrárne žiadajú poplatok 255 eur

Sme v štádiu, že vybavujeme stavebné povolenie, v podstate máme už podanu žiadosť so všetkými potrebnými vyjadreniami. Teraz nám prišla od elektrárni zmluva na pripojenie do distribučnej siete a poplatok cca 255€. Treba to zaplatiť do 14 dni. Vám take tiež prišlo?
Odpovedať
ja som minulý týždeň platila elektrárňam (poslali zmluvu a faktúru) na sumu 199,98 eura a plynárom 15O,- euro...tiež vybavujem stavebné povolenie...
Odpovedať
ja som platil tiez 255 euro pripojovaci poplatok...potom posielaju vyjadrenie ku SP.
Odpovedať
@kkristian no nám už vyjadrenie poslali a ten poplatok chcu až teraz....
Odpovedať
@sorca24 otazka je kde? SSE je popisane tu http://www.modrastrecha.sk/forum/stav... urcite je ta faktura splatna do 14dni?
Odpovedať
my si tiez vybavujeme stavebne povolenie a nezaplatili sme to do 14 dni ale neskor a nic sa nestalo. Tiez platime 199, 00 eur. Ziadost sme posielala na zapadoslovenske elektrarne. Ako pozeram stredoslovenske su najdrahsie. Tak isto je to aj s cenami stredne Slovensko je najdrahsie.
Odpovedať
aj ja som platil ZSE a bolo to 255 eur...predpokladam, ze bez toho pripojovacieho poplatku vas akurat nepripoja na siet, tj ak staviate napr za pol roka, tak vam to staci zaplatit za 4 mesiace. Akurat by zom predtym zavolal do elektrarni a overil to.
Odpovedať
No chceli by sme začať na jar, no ešte potrebujeme presunuť tu rozvod.krabicu, lebo je na mieste kde bude vstup do garaáže, ale neviem či to stihneme do tej lehoty 75 dni, lebo teraz sa kopať neda. Ak budeme mať podpísanu zmluvu o pripojeni, da sa potom neskor presunuť ta rozvod.krabica? Nejaké povolenie od elektrárni nato dufam nepotrebujeme, ked to máme v projekte, len revíznu správu....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?