Cena za bleskozvod

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
aka je "realna, orientacna" cena za dodavku a montaz blezkozvodu rodinneho domu rozmerov 20 x 10 m???..jedna sa o prace a suviaci material ....prosim poradte.....
Odpovedať
1
7
8
@gabilacko ja ako stolár som doteraz dal za vybavenie dielni cca 30tis.€. Formatka nestojí 60€ ako klieštiky :-D a dielnu musím tiež splácať, to nieje v tej sume ty elektrikar
Odpovedať
Ja si važim každe remeslo ja mam vsetko hilti naradie cca 15 000e ale neplatiš za skolenia a vyhlašky za metrologiu meracich pristrojov a tiež mam priestory v najme ďalej ty ked nieco zle poskladaš alebo urobiš tak majiteĺ môže len frflať ale mna zavru ked niekoho zabije elektrina alebo zhori dom ďalej porez eger drevotriesky vratane materialu cca 10e m2 takže na linku mi pojdu 100m2 tj 1000e mam kamarata stolara ta viem ako zaraba len tolko to nie je uražka len reagujem na ludi lebo kazdy hodnoti kolko vela mi zarabame ked ma zarabat ako elektrikar 500e tak ako nosic pice viacej zarobim a môžem kludne spavať
Odpovedať
@gabilacko tak rozvazaj pizzu a nepizzuj uz tolko. Ja nie som remeselnik, ale vazim si kazde remeslo a neporovnavam. A hlavne ak sa s niekym dohodnem na nejakej cene, tak nech to plati. Bez urazky, ale nevyzeras spokojny sam so sebou, ked tu tolko komentujes a lamentujes.
Odpovedať
Ja len hodnotim som spokojny zo sebou a nie som odkazany na zhananie si zakaznikou cez tuto stranku lebo vidim ze su tu sami odbornici len s ustami a lutujem ludi čo si beru rozumi odtialto z virtualnehe sveta ja som len naražal na ludi ktory si myslia že my elektrikari sme najdrahši majstri každy naj pyta si za pracu za kolko si ju važi ;-) ;-) ;-) :-) :-)
Odpovedať
@tomasko007 Čo sa mňa týka, momentálne mám iba v Hilti vložených cez 100.000,- bez DPH. Podotkýnam, že to ešte nie je všetko. meráky drobné náradie. Aj tie klieštiky skrutkovače atď..., čo spomína,š nie sú zadarmo. Kupujem Knipex a Wiha, orientačne 2.000,-. Takže neviem, čo tu melieš...
Odpovedať
@volt len mu sem daj tu fotku Hilti kufrov naukladanych pred garazou :D
Odpovedať
@ondro81 Už sa nezmestia do objektívu. Prikupoval som... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Nejaky kontakt na elektrikara co spravi bleskozvod TN alebo BN? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@madyyyyy 250 € je len za báger. Alebo to chceš kopať ručne,
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?