Alarm Jablotron 100

Zobraz úvodný príspevok
Ak tu má niekto jablotron 100, prosím koľko Vás stáli všetky komponenty resp. cela ponuka na rodinný dom?
Odpovedať
1
12
13
@miroslav33 A ta push notifikacia je co? Nejaka appka?
Odpovedať
@exponent push notifikácia je krátka správa ktorá ti vyskočí na ploche telefónu. nastavuje sa v aplikácii myJablotron a samozrejme, takáto notifikácia si vyžaduje internetové pripojenie narozdiel od sms
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Je tu nejaký ochotný človek, ktorý by mi poradil s inštaláciou jablotron 100? Moj elektrikár mi objednal veci a viac mi nedvíha telefón. Nechcem už dlhšie čakať. Dakujem
Odpovedať
@minopp Nestačí len ochotný človek - musí byť certifikovaný technik Jablotronu. Amatér to možno poskladá, ale nenastaví. Na to potrebuješ softvér, aby si sa pripojil na základnú jednotku a nastavil ju. Daj do Googlu vyhľadať v tvojom okolí elektrikárov, ktorí robia aj montáž Jablotronu, alebo napíš do Jablotronu, nech ti doporučia montážneho partnera z tvojho okolila. jablotron kontakty
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravím, stalo sa vám že alarm nám ukazuje posledný zapis 9.3.? Nejaký čas proste neukazuje zapis pohybu. Aj aplikácia mi príde nejaká spomalená zrazu, načítava strašne dlho každú stránku
Odpovedať
@spikerhc možno by bodlo urobiť update ústredne ak tam máš nejaký starší FW čo sa týka tých hlásení. Čo sa týka apky tak skontrolovať či máš aktuálnu verziu, prípadne reinstall.
Odpovedať
@spikerhc aplikacia webova ci na mobile apk?
Odpovedať
@rados611 mobilná :/
Odpovedať
@spikerhc preto sa pytam, problem moze byt v cache dat. Mal som podobny problem, musel som v nastaveni aplikacii v mobile odmazat data, potom vsetko fungovalo ako ma. Na webe som mal vsetko v poriadku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Prosím ako nastaviť Jablotoron mal som na 3 mesiace po inštalácii Jablotoron stráženie a končí to a nechcem to aby mi volali a otravovali nejakou sbs. Chcel by som ale dostávať push notifikácie a dajme tomu sms pri strate prúdu a alarmu pri dyme. Ako to nastaviť resp. aky program vybrať ? Ich stránka je veľmi neprehľadná nie je tam v podstate žiadny konkrétny cenník . Ako to mate vy ? Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ondinoha:

Prosím ako nastaviť Jablotoron mal som na 3 mesia…
@ondinoha sms a notifikacie ti nastavi technik. pausal ti staci zakladny, pokial nechces nepotrebujes viac ako 50 sms.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rapidek:

@ondinoha sms a notifikacie ti nastavi technik. p…
@rapidek Ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od rapidek:

@ondinoha sms a notifikacie ti nastavi technik. p…
@rapidek @ondinoha Ak chce dostavat Push spravy tak sa bez sluzby bezpecnostna SIM nepohne. Taktiez ak bude chciet ovladat alarm dialkovo cez aplikaciu Jablotron.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danculd:

@rapidek @ondinoha Ak chce dostavat Push spravy t…
@danculd ked ma strazenie, tak ma automaticky bezpecnostnu sim.
Odpovedať
1
12
13
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?