Aký nechať kábel,istič na elektrický sporák ??Na 380V ?

Profilova fotka
(Prerábam elektriku v dome a neviem.
Odpovedať
3x16A kabel 2,5 min
Odpovedať
Ked budes mat plynovu dosku tak staci CYKY 3*2.5, ale ja som dal pre istotu 5 zilak, mal som to kusok k rozvadzacu a ked raz nebude plyn tak sa lahko zariadim.
Odpovedať
Podla vykonu:)) ale vacsinou na varnu dosku 5x2,5 cyky a istic B16/3 a trubu normalne na zasuvku ale pozor musi mat tiez svoj istic. Zasuvka 3x2,5 a istic B16/1. Pozor nemoze to byt tak ako to vsetci robia ze na 2 faze vrch a na jednu spodok to je zle. A hlavne zasuvky pre spotrebice do vedlajsej skrine
Odpovedať
stači 5x2,5 a cez sporakovy vypinač- ak je to cele na el. istič stači 3x 16a-----patriky ma bujnu fantaziu
Odpovedať
Pekný večer. Záleží od vzdialenosti od rozvádzača k sporáku, ale bežne ti stačí CYKY5Cx2,5 a istič 3xB16A.
Odpovedať
5x2,5 a istenie 3f 16A. Nezabudnut na sporakovy vypinac. Doska pojde na 1 alebo 2 fazy a tretia bude "v lufte". Na ruru osve kabel a istenie. Tak, ako pise @patriky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som ti poradil 5x4ku a ak budeš chcieť nejaké väčšie "delo", tak vieš dať až 20A istenie.
Odpovedať
5x2,5 a 20A istič a maš poriešene
Odpovedať
patriky to napisal presne tak ako sa to ma robiť, 5x2,5 znesie 25A takže by som ani silnejsi kabel nedaval, navyše neviem si predstaviť že by si varil na "dele" co ma vyššiu spotrebu ako 3800W / fazu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?