Aký máte názor na Slovakia energy?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Raz som podpísala zmluvu s týmto dodávateľom, ale rozmyslela som si to, pretože mi neboli podané pravdivé informácie. Bolo mi povedané, že patria pod VSE, pričom to vôbec nebola pravda. Aké máte vy skúsenosti s týmto dodávateľom??
Odpovedať
@maratina spolocnost ,za ktoru kopete fakt IQ neoplyva, dokazuje to modus operandi vasich agentov, tych by ste mali dat liecit, inak vam sami budu este viac poskodzovat meno.... zamerne nepisem dobre meno? a k tej nevedomosti.... moji svokrovci boli poskodeni a doriesit veci sme museli so zenou osobne. ja so. mal vedomosti dost.
Odpovedať
@rapidek chcete mi snáď povedať že keď spoločnosť ČEZ ( český dodávateľ energií ) predal domácnosti apoločnosti VSE jedná sa zámenu mena danej firmy? Prepáčte ale informácie ktoré som vám poskytla sú voľne dostupné na internete. Zmena mena by bola zaznamenaná aj obchodnom regitstry ale vy žial viete akurát toľko že obal bol červený a ohradzujete sa skúsenosťami ani neviete sám s akými a od akej spoločnosti...
Odpovedať
@maratina ja sa mozem vyprdnut na farbu obalu a firmu CEZ tu sa riesil Slovakia Energy. 8-)
Odpovedať
@rapidek v poriadku beriem. Tak sa vyprdnite na skúsenosti so spoločnosťou Energetické Centrum a diskutujte o Slovakia Energy
Odpovedať
@maratina a viete si precitat nazov vlakna do ktoreho prispievate? ci je problem s vami zmienovanom IQ?
Odpovedať
@rapidek veď práve preto som reagovala zrovna na váš príspevok ktorý nebol k danej téme. Mali by ste si prečítať čo ste napísali a ako formou.
Odpovedať
@zita19 Spokoknosť zákazníkov si môžte overiť u akéhokoľvek prispievateľa do tejto diskuzie ktorý sa rozhodol pre Slovakia Energy na základe jednania s obchodným zástupcom, či už doma alebo prostredníctvom zákazníckeho centra do ktorého sa dobrovoľne vybral. Poprípade na zákazníckej linke danej firmy. Pri výbere dodávateľa odporúčam dobudúcna komunikovať s certifikovaným pracovníkom ktorý nepotrebuje šmejdiť meno akejkoľvek firmy.
Odpovedať
@maratina netrep, prosim ta... Tie karelaby co vam natlacili do hlavy na skoleni certifikovaných obchodnych zastupcov nam budes tlacit do hlavy tu? Zazila som najazd takých certifikovaných pracovnikov na vlastnej kozi. Vlezli jak osina v zadku... Jeden rok som ich vyhodila, o rok dosli zas, a o dalsi zas. koncom roka ich ocakavam tiez... Byt slabsia povaha, tak ma namotaju.... A podme sa pobavit o viazanost. Niet toho boha, zmenit dodavatela ani ked nehnutelnost zmeni majitela... Babka co s vami podpise zmluvu si musi dobre rozmysliet kedy umrie, lebo vypovedat zmluvu bez pokuty nemozu ani dedici. Ci uz ste aspon toto zmenili? =-)
Odpovedať
@maratina tak podme este raz a po poriadku. Vasi certifikovani obchodni zástupcovia na drzovku tvrdili, ze ste spolocnost so slovenskou kapitálovou ucastou. V obchpodnom registri medzi vlastníkmi nie je jediny clovek s trvalym pobytom na Slovensku http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=10267... A ked budeme patrat dalej po vlastnikoch spolocnosti Europe Easy Energy a.s., ktora ma sidlo v P/rahe dopatrama sa az k slovenskaéj firme: Bohemia Energy Holding B.V. Amsterdam, Prins Bernhardplein 200, Nizozemské království :-D A to overenie spokojnosti zakaznikov. Uz si zivo pradstavujem ako telefonujem na vase call centrum: Dobry den, mohli by ste mi povedat exaktna pocet vasich nespokojných zakaznikov za posledna tri roky? Dobry den, mohli by ste mi poskytnut kontaktne udaje na vasich zakaznikov aby som si mohla overit ako su s vami spokojni? Dobry den, prosim vas, viete mi dat kontakt na nejakého vasho bývalého zákazníka? Potrebovala by som s nim podiskurovat o tom, preco od vas odisiel
Odpovedať
@maratina ja som napisal prispevok do spravnej temy, so spravnym nazvom predmetnej spolocnosti. Chcete presviedcat ludi, ze ich osobne skusenosti su nerealne? :-D Na Plynarenskej ste certifikovane,nic nevediace individua uz vymenili? lebo to bolo na zaplakanie, ked clovek dojde riesit a je tam par nekompetentnych teenagerov a odpovede su "My nic nevieme, toto tu sa posudzuje individualne, ale asi vam to zamietnu... nevieme... Date si zavolat niekoho kompetentneho a ten tam nieje
Odpovedať
zase mi pred chvíľou chcela blondína od nich upraviť cenu energií - ale rýchle nemáme čas, šup šup starý padaj pre faktúru, ble ble ble. :-D Keď som jej povedal, že seriózna firma nechodí od dverí k dverám, tak nafrnená odplávala k susedom :-p
Odpovedať
@foox ved ona je len podomový predajca , zarába podľa podpísaných zmlúv , dnes to bežne robia i poisťovne, operátory,, nakoniec je od SE lacnejšia elektrina ako od tradičných
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
No a ako som ocakavala, dosli. Akurat, ze zmenili taktiku. Princezna sa doteperila s tym, ze len kontroluju odberne miesta a chcela hovorit iba a len s tym, na koho je odberne miesto pisane. To ze som spoluvlastnikom nehnutelnosti krasavicu vobec nezaujimalo. Na drzovku mi oznamila, ze budu komunikovat iba s tym, kto je napisany na zmluve a prestala sa so mnou bavit. Ked som sa jej spytala, ze ci SE, tak mi povedlala, ze kontaktuju moju prevzacnu polovicku, ze so mnou nema co riesit. =-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Pre mňa slovakia energy vyrobila zaujímavú cenu za elektrinu. Tak som si povedal, že to skúsim a uvidím. Tak to skúšam už 3 rokom a čakám, čo sa stane, zatiaľ ale nič.
Odpovedať
Profilova fotka
https://www.energie-portal.sk/Dokumen...
Odpovedať
energie sme prepísali iba minulý rok na jar. Uvidíme čo nám teraz vyjde na vyúčtovaní, ale zatiaľ všetko prebiehalo slušne a ústretovo.
Odpovedať
@koleman neviem prečo má niekto problém zmeniť dodávateľa, ak dokáže napísať sem na forum , môže si zistiť cenník od všetkých dodávateľov,rovno i s podomovým predajcom, už sú dávno všetke známe, oplatí sa to len pri vyšších sadzbách a vyššej spotrebe, oveľa dôležitejšie je podrobne prečítať zmluvu, býva na rôzne obdobie, meniť tak môžeš len ked končí zmluva alebo ak zmenia cenník, lebo v zmluve je cena vo vyúčtovaní musíš mať presne čo si mal v zmluve, len i distribúcia mení poplatky to je tiež uvedené na faktúre v rôznom časovom období, s tým nikto nič nespraví všetci dodávatelia ti vydajú len faktúru ,no niektorý ponúkajú rôzne služby a tým lákajú zákazníkov,všetko ostatné sa rieši cez distribúciu poruchy , chybné meranie a pod.
Odpovedať
Za seba – dodávateľ energií u ktorého mi vyšla cena za plyn a elektrinu lacnejšie a boli dosť svižní čo sa týka prestupu.
Odpovedať
Náš tarif u nich vychádzal najlepšie, tak sme do toho išli a dopadlo to tak ako to vypočítala kalkulačka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Elektrinu prepísať kľudne doporučím. Nám to fakt u SE urobilo nejaké zľavy, ale pre mňa je skôr príjemné, že máme konečne dobrú komunikáciu...
Odpovedať
@marekju a ze si sa len kvoli tomu zaregistroval :-D
Odpovedať
@zita19 to mu nevadi. hlavny ciel su ludia v bezvedomi a oklamavanie starych ludi :-D
Odpovedať
@rapidek som zvedava aki budu nadseni z faktur, ked skonci dvojrocna garancia ceny...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Rapidek ma cistu pravdu. Je to lumpikfirma ako bic. By som ich dal pozatvarat, hovada. Pred rokom nas nahovorili, ze podte k nam, mame lacnejsie energie. Preddavky sme si nastavili take ako u predchadzajuceho distributora, ved su lacnejsi tak budu preplatky. A cuduj sa svete, uz prvy kvartal, prask, nedoplatok!!!A nie hociaky. A tak to slo stale a furt viac a viac. A ked mate nedoplatok, tak volaju este pred splatnostou, ze to mate nevyplatene. Ze vam zavolaju este pred splatnostou, ako tak pochopim. Co ale neberiem, je to, ze akym sposobom s vami pri tom budu komunikovat. Jak degenerat v teplakovke s vymlacenym chrupom, co kradne autoradia susedom na vlastnej ulici. A ku tomu dedeniu povinnosti, co pisal Rapidek, dodam iba skusenost mojho kolegu. Po smrti jeho matky ostal na jej odbernom mieste preplatok 50€. No a tu uz akosi dedenie neplati. Ohanaju sa tym najpracudesnejsim argumentom. Vraj ci ma ustrizky inkasa ako dokaz, ze to platila jeho matka, popripade on. Lebo vraj, co ked jej to platil sused a teda mu preplatok nepatri. Fakt, spolocnost plna honimirov!!! Nikdy viac
Odpovedať
@radovan_ujku_segla nepreháňaj menil som už viac krát dodávateľa silovej energie, a nikdy s nikým žiaden problém , kontroluj len či je správna faktúra, vždy si treba prečítať zmluvu ktorú podpisuješ , sú tam stanovené podmienky, to si asi nečítal,ved máš internet a môžeš si pozrieť cenník i všetkých 18, preddavkové musíš platiť ak si tak dohodneš, to má každý dodávateľ rovnako, to mi chceš povedať že tvoj kolega nevedel ako platí jeho mama?to sa o ňu ako staral? ja som to platil i za svokrovcov, ved starým to už nepáli a dajú sa nahovoriť na hocičo, aj ty môžeš byť taký
Odpovedať
@radovan_ujku_segla xxx dvojmo
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu pises totalne bludy, ale to je pre clena timu SE prirodzene. Nema preto zmysel ti nieco dalej vysvetlovat!
Odpovedať
@radovan_ujku_segla ja ti tvoju skúsenosť s ktorou sa nevieš vyrovnať sám neberiem,ked tu budeš vyplakávať nepomôže ti to,nemal si sa dať dobehnúť podomovým predajcom, ja som zatiaľ takú skúsenosť nemal a nie som nikde žiadnym zamestnancom , len bežný spotrebiteľ ktorý si vyberá dodávateľa len podľa ceny, nevidím jediný dôvod platiť za niečo viac
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
tak "svedkovia Jehovovi" uz daju pokoj https://www.ta3.com/clanok/213523/alt...
Odpovedať
Ja osobne neverím nikomu, kto chodí od domu k domu a ponúka kadečo "výhodné" a "lepšie". Ak je niečo také super, nájdem si to aj sám. Ako tu niekto písal, presne ako jehovisti alebo členovia nemenovanej politickej strany, tí tiež chodili od domu k domu a orodovali aby ich volili. 😄 Už na tomto je vidieť, že ide o zúfalstvo. Ono je jedno, či ide o nejakú elektriku, operátora, hrnce prípadne kadejakých obchodných zástupcov, vždy je to tá istá verbež. Len ľutujem tých, čo sa nechajú ovplyvniť a dajú zlákať na takúto prácu, lebo si myslia, že budú jazdiť na Mercedesoch či Audinách ako ich manažéri. 😄 Ale napríklad je s jehovistami aj sranda. Raz u nás zvonili pri bráne, to som bol ešte chvíľku po vojne, a z okna sa vyklonila moja mama aj s mojou sestrou a dali sa s nimi do debaty. Boli tam minimálne polhodinu a tí potom odišli. A mama so sestrou sa smiali, že ešte chvíľku a z jehovistov by spravili ateistov. 😄 A s jedným som sa dal do reči v jednom parku. tiež ma tam otravoval s akýmsi letákom a podobnými prospektami. Ale nakoniec sme si celkom fajn pokecali.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?