Akú sadzbu zvoliť

Profilova fotka
Zdravím vás , potreboval by som info ohľadom odbere Sse . Prerábam starší domček podpivničený, prízemie a poschodie , dokopy cca 220m2 kúrenie bude podlahové všade a kúrenie TČ . Neviem aká tam bude spotreba , no aj tak sa neviem rozhodnúť akú tarifu dať. Niekto vraví že dd2 niekto že dd6 . Popravde každý niečo iné . Samozrejme ako každý , chcem aj ja platiť nie zbytočne veľa . Diki za info
Odpovedať
Profilova fotka
@marian_majky_zvonar Pokiaľ nevieš aká tam bude spotreba tak podľa čoho chceš voliť správnu sadzbu ? Tarif určite vykurovací - čiže NT / VT. Predpokladám, že budeš ročne točiť viac ako 8-9MWh. Máš to na stránke svojho dodávateľa EE. Tarif ako DD1/2/3 a 4 pokiaľ nevlastníš elektromobil tiež. DD5 dvojtarifná Pre domácnosti s elektrickým priamovýhrevným vykurovaním, v ktorých sa na varenie, vykurovanie aj ohrev teplej vody používa len elektrina. DD6 dvojtarifná Pre domácnosti s tepelným čerpadlom, v ktorých sa na varenie, vykurovanie aj ohrev teplej vody používa len elektrina. Povedz mi, čo z tohto si chceš vyberať ? 😄 Pri 220m2 zabudni, že sa zmestíš do DD2.
Odpovedať
Treba si pozisťovať ceny aj u iných predajcov energií. SSE nemusia byť najlacnejší. Ja mam to mám u SPP.
Odpovedať
Profilova fotka
@blackomt nerozumiem čo má cena spoločné s výberom sadzby a tarify.... 😉 najskôr musí vedieť aká sadzba bude pre odberné miesto najvhodnejšia a potom môže riešiť dodávateľa ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?