Na aké problémy ste pred alebo počas stavby natrafili?

Profilova fotka
Problémom bolo niekedy vybrať z množstva možností
Najväčší problém bol pred letom zohnat porotherm 38 😄 iba na objednavku do 4 týždňoch 😄 mali sme objednané no pri prerabke sa to presne vypočítať neda. Tak som chodil s vozikom po stavebninach malych aj velkych ci mi nepredaju par kusov.nakoniec to boli skoro 2 palety 😄
Profilova fotka
@martinak15 Áno každý výrobca pocítil obrovský dopyt po tehlách a pracovali sme na viac ako maximum aby sa to dalo stíhať Doby dodania sa líšili podľa výrobcu a kedže bolo veľa otázok kedy nám prídu naše tehly, tak sme vytvorili systém sledovania zákazky. Ako keď máte balík na ceste čo sa teraz v obľube používa . Máte prehľad. https://www.heluz.sk/sk/moj-heluz/login
Ja si zas pamätám staré zlaté časy po kríze, keď sa dala 250mm tehla kúpiť pod 1 euro.
kolega spomina na tie krasne casy, ked stavebny material zlacnel, chodili sme do prace 4dni v tyzdni a tym padom mal o den viac na muklovanie :-D
Profilova fotka
@roman_x Zas teraz majú výrobcovia na jar akcie . Možno vás nejaká zaujme . U nás za pár eur v chládku https://www.heluz.sk/akcie
Profilova fotka
@rapidek v tom čase som študoval a chodil popri škole na fušky. Otec podnikal v stavebníctve a dalo sa normálne uživiť s remeslom. Aké je podľa vás najviac vymrete remeslo ktoré chýba stavbách. Tým myslím že je ich malo.
@technikheluz chybaju normalni, sebareflexivni, murari, obkladaci, skratka vsetky profesie... ale zato mame v tesco pokladniach kopec absolventov masmedialnych komunikacii, ekonomov...
Profilova fotka
Dobrý deň, Dni s Heluzom sa dnes končia a chcel by som Vám poďakovať za Vaše príspevky a názory. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky k témam, ktorým sme sa venovali, alebo k výrobkom Heluz, pokojne ma kontaktujte tu na Modrej streche alebo na hintos@heluz.sk. Prajem veľa úspechov počas Vašej stavby domu! Ing. Martin Hintoš, www.heluz.sk
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?