Prístupová cesta z makadamu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň, chcem sa spýtať ako najlepšie zhotoviť cestu z makadamu a kolko by približne mohla stáť. Mám pristupovú cestu k pozemku v kopci dlhú cca 50m a širokú 4m a zaujíma ma hlavne cena. Ďakumem
Odpovedať
1
2
Poprosím vymazať
Odpovedať
@robert26 3m širokú cestu pomedzi ploty vám ťažko povolí stavebný úrad, čudujem sa vám - ako viacerým vlastníkom, že nedbáte na praktickosť a bezpečnosť.
Odpovedať
Profilova fotka
@robert26 Ja som robil niečo podobné tak pre predstavu.. Dal som vybágrovať 50cm do hlbky, a zavoziť makadamom.. Ja som zohnal dobrú jalovinu z bane za 3€ tonu.. Neviem odkial ste ale takú cenu asi nezoženiete.. mne vyšlo na 80metrov dlhú cestu cca 3m širokú 300 ton štrku... s bágrom a autom čo odvážalo hlinu ma to vyšlo 2500€ ale vravím.. mna vyšiel štrk 3 € tona + doprava..
Odpovedať
@stowasser Bohužial iná možnosť nám tam nevychádza kedže nám nechce dať prístup z jednej strany pán ktorý ma cestu v súkromnom vlastníctve. Takže buď spravíme cestu 3 alebo 3.5 siroku alebo nepostavime ani maringotku..
Odpovedať
@jurajriso Ďakujem pekne za info. Som z okolia Košíc samozrejme že to tu bude asi o niečo drahšie ale aspoň mám predstavu od ktorej sa odraziť a nebol problém keď ste robili len 3 metre širokú cestu ?
Odpovedať
Profilova fotka
@robert26 tak ono je to len provizorná cesta a pre stavebný úrad je doležité že to nieje travnatý porast.. inak je to ok 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, Ak tam uz taka polna cesta existuje a vyuziva sa pre chatarov len ma cca 2-2,5m (co samozrejme stav. pov. nedostanem)? Potrebujem stavebne povolenie? Vlastnik cesty je mesto nova bana a cesta je vedena ako ostana plocha (zaznacena v katastri). Vdaka
Odpovedať
@patrik_kostrhun A čo sa vlastne chceš opýtať?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch

Odpoveď na príspevok od jurajriso:

@mar1ek1 vyšlo ma to na 2500€ .. 650€ stál výkop …
@jurajriso môžem sa opýtať keďze aj mňa to čaká ale na rovine ....keď si urobím výkop 30 CM hĺbka a 3.5 m šírka ... Môžem použiť aj parkovy obrubník tak aby vrch obrubníka bol nula v teréne ? ...do výkopu by som dal kameň 0- 63 ale iba 10 -15 CM môžem potom do takého výkopu osadiť parkovy obrubník alebo je to blbosť ..?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?