Môžem nechať cement vonku na mraze?

30. mar 2020120

Mam kúpených pár vriec cementu. V noci by malo prituhnut. Mozu sa tym nejako poskodit, ak ich necham na mraze? Betonovat planujem v sobotu

• Nič sa tomu nestane neboj ved aj na stavebninach ho majú v skladoch kde sa nekuri

• @peterklimpl  no to hej, ale pochybujem, ze by na sklade mali mraz priamo

• @arcticcode  nic mu nebude. Len aby sa don nedostala vlhkost. Myslís, ze silá s cementom na betonarke vyhrievaju. 😉

• Sponzor fóra
  • @arcticcode  Jasne ze tam
    mrzne pol zimy

• @arcticcode  no ale aj na stavebninach ich majú vonku aj to nič sa tomu nestane

• Presne tak vsak v stavebninach je po cely rok po vacsa vonku🙂

• Vobec nic sa tomu cementu nestane. Tiez ma napadlo, ze vsetky stavebniny maju taketo veci pocas celeho roka vonku. Horsie by bolo, keby ti zmokol ale pokial mraz, tak to je v pohode.

• @arcticcode  kľudne ho môžeš mať vonku bez obáv.

• A čo ostatne hmoty? Omietka, lepidlo... tiež im nevadi mraz?

• @arcticcode  ale veď už by nemalo mrznúť, či? Čo som pozeral na začiatku týždňa predpoveď, tak koniec týždňa a víkend má už byť pekný slnečný a aj v noci majú byť vyššie teploty

• @arcticcode  horsia by bola voda ale mraz, to je v pohode 😎

• Cement bol paradny, včera som zrobil beton. Dnes je ešte mäkký a sneži na neho, máme -1°C. Dúfam, že sa mu nič nestane... či?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov