Najvhodnejšia podlaha pre školáka do izby

Ahojte, nezničí sa laminátová podlaha, keď bude dieťa po nej chodiť na kancelárskej stoličke? Aké máte skúsenosti?
Odpovedať
@aadkag existuje ochrana pod stolicku...a mas po probleme
Odpovedať
@aadkag Zničí. Za koľko rokov? Záleží od vrchnej laminátovej vrstvy podlahy. Čím hrubšia, tým odolnejšia. Ale práve preto vymysleli podložky pod stoličky. Napr. v IKEA to kúpiš za 14 €: https://www.ikea.com/sk/sk/p/kolon-oc... Mám to pod stoličkou s kolieskami už niekoľko rokov na vinylovej podlahe..
Odpovedať
@aadkag hodne zalezi na zidli a jake ma kolecka. Mame doma dve ruzne zidle na drevene voskovane podlaze a jedna je uplne bez problemu. u druhe jsme behem prvnich dni zjistili ze dela ryhy do vosku (vnitrni hrana kolecka je ostra) takze jsme koupili presne podlozku z ikea a bez problemu….
Odpovedať
Daju sa na kancelarskej stolicke vymenit kolieska za "zatazove" - podobne ako na kolieskove korcule 😉. Mam cez rok a laminatova podlaha pod stolickou bez opotrebenia. https://www.b2bpartner.sk/zatazove-ko...
Odpovedať
@aadkag odpoved vyssie 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ma kvalitnu stolicku a hlavne kvalitne kolieska tak neznici 🙂
Odpovedať
Neviem ci by sa mi chcelo riesit koliecka ake ma, ci menit a tak podobne, ked to u nas podlozka z ikei uplne funkcne vyriesila. Je dostatocne velka, pri stol je to presne jak ma byt a stoji to par korun.
Odpovedať
ak sa toho bojis existuju ochrany na kolieskach alebo daj pod stolik koberec nejaky mensi kusovy
Odpovedať
Tak podlaha sa casom znici tak ci tak, no je to dlhe obdobie, pokial k takemu niecomu pride. Ak sa bojis, je fajn investovat do kvalitnejsej stolicky, ktora bude mat aj kolieska kvalitne a neznicia tak tu podlahu
Odpovedať
Znici sa, to ti mozem podla vlastnej skusenosti povedat. V kancelarii to u nas v robote vyzera fakt nie dobre okolo tych stolov. Ale zase to je asi najlacnejsia podlaha a stolicky budu tiez na tom podobne. Ked sa zainvestuje do jedneho aj druheho, tak si myslim, ze to bude rozdiel.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?