Domcekova postel

Profilova fotka
Neviete mi poradit odkial kupit domcekovu postel 90x200 s uloznym priestorom? Na nete je ich vela ale chcela by som aj nejaku recenziu. Dakujem
Odpovedať
@janadzana a na mieru vyrobit si nechcete dat??
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem ci sa ti oplati kupovat hotovu, kamarat to daval robit stolarovi, lebo im urobil najlepsiu cenu a maju aj ulozny priestor a vlasne ked ten perinac vysunu tak to je ako pristelka.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame dve domcekove z Benlemi, ale mensi rozmer (160x80). Pozerala som a maju aj ten Vas rozmer. Je to masiv a sme spokojni 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som vyrobil jednoducho len z hranolov. Ale úložný priestor by nebol problém dorobiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@stif0 prosím, odkiaľ ste zohnali hranoly? Kolko cca bola cena za náklady?
Odpovedať
Profilova fotka
@gebrielka1 Pri firme kde robím je firma ktorá ich vyrába a dodáva pre Ikeu tak si chodím k nim kupovať
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Zdravím, vedel mi niekto poradiť niekoho kto vyrába domčekové postele? Aj s cenou prosím Vás. Ďakujem vopred veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@martinasz13 Pozrite na fb Dobré z dreva .Pán stolár je od Trnavy a robil nám vyvýšené záhony.Sme veľmi spokojní. Robí aj domčekové postele.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si prácu pána stolára na fb Dobré z dreva.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, či aj tu na bazáre som niekde takú nevidela. No viem, napríklad aj kamarátka si ju robili doma sami a musím povedať, že vyzerala veľmi dobre. Stačilo mať dobre napílené hranoly a potom to už bolo len ako také lego
Odpovedať
tieto domčekové postele vedia byť lacnejšie, keď sa dajú vyrobiť na mieru, než keby sa kupovali v predajni.
Odpovedať
@lucosina101 mas pravdu. svagrina tiez malej davala u niekoho vyrobit. lebo ked to pozerala na eshopoch, tak to boli take sumy, ze sme nechapali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
takto aj moj brat robil doma presne takuto domcekovu postel a hovoril, ze celkove naklady aj s matracom ho vysli okolo 100 eur. co nehrozi za taku sumu kupit v predajni hotovu postel.
Odpovedať
@prvosienka5 no niečo sa hold neoplatí kupovať v obchodoch. zvlásť za takéto detské veci si vedia vypýtať riadne.
Odpovedať
@lucosina101 no hej, lebo si zvykli predajcovia, ze rodicia chcu detom dopriat, ci uz kvalitu alebo kvantitu a nerobi im problem dat za to aj viacej penazi. tak tomu prisposobili aj ceny.
Odpovedať
@lucosina101 ale tak to tak je už roky, lebo deťom proste niektoré veci neodoprieš a mnohí predajcovia to vedia a doposiaľ to ozaj aj na predaj funguje. Ale teda je fakt, že my mnohé veci radšej kúpime akoby nás mali stáť veľa času a energie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ani som nevedela kolko domcekovych posteli je 😄 kupila som pred pol rokom dve, boli za prijatelnu cenu, kvalita by mohla byt lepsia ale detom to staci, hlavne musi byt kvalitny rost a matrac. Mne stolar povedal ze by bola omnoho drahsia keby ju robil on ako ked si ju kupim v obchode.
Odpovedať
@janadzana to si kupovola detske ci uz take vacsie? Aspon cca kolko bola cena by si si spomenula?
Odpovedať
Profilova fotka
@zemie jedna ma 90x200, druha 160x80 ( cena cca 250 e a druha okolo 160 e )
Odpovedať
Profilova fotka
To vyzerajú byť dosť v pohode ceny. A to len samotné postele či aj matrace si už mala v cene? To by som asi už veľa chcel.
Odpovedať
teraz to riadne fici medzi deckami 🙂 skoda ze take neboli za nasich mladych cias, to sme boli radi, ze sme nejaku poriadnu mali 🙂 nevadi, treba im dopriat.
Odpovedať
@bibiana177 tiež mám dojem že decká to chcú len preto že je to dnes IN ja by teda nechcel ani z baldachýnom, no na dovolenke v chorvátsku som uvítal zo sieťkou , náhle sa tam liahlo veľa komárov, cez deň ani jeden no v noci tam začína život vonku i s komármi
Odpovedať
@natalyzero tak to my sme zase opačný prípad doma. pokiaľ sa dá a vieme, tak sa snažíme si aj sami porobiť doma. potom má človek z toho aj taký iný pocit, keď vie, že priložil nejak aj ruku k dielu.
Odpovedať
Profilova fotka
@pfabry matrace som dala vyrobit, ten vacsi stal 200-250eur a mensi 160 eur
Odpovedať
To boli take obyc klasicke matrace, ci aj s tymi kadejakymi vyplnami? Cisto len zo zvedavosti sa pytam, neviem, ako sa pohybuju momentalne ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem presne, taka stredna cesta.
Odpovedať
Profilova fotka
@marex4 si nemyslím, že také obyčajné molitánové ešte vôbec niekto kupuje. Lepšie, keď sú tam aspoň nejaké tie výplne navyše.
Odpovedať
Ale preco nie? Vsak ten molitan moze byt tiez rozny. Uznavam, ze asi su lepsie tie terajsie vyplne, ked je tam to kokosove a neviem ake ešte kadejake vlakno. Ale podla mna to byva v kombinacii s molitanom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?