Detská posteľ v tvare domčeka - svojpomocná výroba

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň chcem sa opýtať či niekdo nemá plány alebo pôdorys detskej postele v tvare domčeka chcel by som ju vyrobiť svojpomocné do prílohy dávam obrázok ako by mala približne vyzerať . Ďakujem
Odpovedať
1
2

Odpovedať
@freia1 ak to dobre chapem, ty robis tieto veci akoze normalne na zakazku?? Ako vychadza priblizne taka postel ako si pridal tieto posledne fotky?? Tiez by ma zaujimala hrubka matraca pls ;-)
Odpovedať
@wolodymyr co je to "vyska nizkeho virenia prachu" ? Nikde som takyto pojem nenasiel. Ako vie ten prach ze na 15 cm matrac moze ale na 15+15cm postel uz nesmie? Pokial viem postele sa zacali dvihat koli chladu ked este boli kamenne podlahy, jedna pec v kuchyni a "matrac" bolo vrece plnene slamou. Vies mi dat nejaky odkaz kde sa o tomto pojme pise?
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlo1 neviem ti dat ziaden odkaz ale ked je prach na zemi co aj je tak uz len chodzou ho zviris a stupa do urcitej vysky a preto norma na postel je 45cm plus aby si lezal nad urovnou. Vsimni si napr v zahulenej krcme kde sa drzi dym ... vo vyske oci sediaceho cloveka.
Odpovedať
Svagor tiez takuto postielku robil, nechal si v hobby markete narezat hranoly a doma len poskladal a myslim ze je postacujuca pre 2,5 rocne dievcatko :-)
Odpovedať
@wolodymyr 1. Ano prach pada dole a je mu jedno ci ostane na podlahe, matraci, posteli alebo 2m skrini. Podla tejto teori by som nemal mat na skrini prach. 2. 45cm vysoka postel pre 2 rocne dieta je blbost 3. Vyska postele by mala byt vo vyske kolena, koli lahkemu vstavaniu. U seniorov vyssie. 4. "Vyska oci sediaceho cloveka" rozhodne nie je 45cm. 5. Porovnavat cigaretovy dym s domacim prachom je este vecsia blbost. 6. V noci nikto nechodi = nevyri prach Mat matrac na podlahe (ako je to bezne v Japonsku, Indii atd) je mozno o zrnko prachu horsie ako na posteli. Ale o rozbitu hlavu lepsie :-)
Odpovedať
Waaau klobúk dole. šikovné ručičky máte. To bude mať malinká radosť
Odpovedať
@kreola jej to je krasne :-) dievcatko malo urcite radost, co? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlo1 nevyvraciam ti tvoje teorie ty si predsa svetlo na konci tunela :-)
Odpovedať
@kreola vedela by si mi zistiť, že v ktorom mu to narezali? Kde s tým nemali prbolém??
Odpovedať
@emiliee Dakujem. Jasne, uziva si ju :-)
Odpovedať
@cielo33 Ahojky, no sestra zije v Rakusku a hovorila ze Bauhaus alebo Obi. Snad by ani u nas nemusel byt problem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kreola ďakujem za koment. Skúsim sa teda popýtať aj u nás v obi ;-)
Odpovedať
To je krasne @kreola. Svagor chce tiez pre decka nieco taketo tak aspon mu budem vediet dat tipy, ze jak na to :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
naozaj pekná postieľka ... my sme sa rozhodovali medzi https://www.drevko.sk/detsky-nabytok/... a https://www.drevko.sk/detske-postele/... a nakoniec sme vybrali druhú menovanú (kvôli väčším rozmerom). Akurát však rozmýšľam (aj keď sme spokojní s manželkou), že sme kľudne mohli nechať si ju vyrobiť u jedného pána v dedine od vedľa, ktorý robí presne podomácky a tiež poctivo.
Odpovedať
@ptelicak tak na niektoré veci človek príde až časom, ale tak už je to asi jedno, len asi by ťa to vyšlo cenovo podobne, len myslím, že od poctivého stolára takto jak si písal by to bolo asi kvalitnejšie :-) Ale tak deti z toho rýchlo aj tak vyrastú
Odpovedať
Moj manzel take vyraba... ak by ste chcela za dobru cenu
Odpovedať
Profilova fotka
Kludne podla mna staci takyto obrazok ako tam nie je nic zloziteho. Ide skor len o to, ci mas na to nejake tie vlohy a chces, aby to bol kvazy taky home made
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@petrapetra05 dobry vecer. prosim vás aká je cena domcekovej postele? dakujem
Odpovedať
@lulliky1 dobry den. Poslem vam cislo na otca.. on by ju robil keby mate zaujem a povie vam aj cenu aj vsetky ppdrobnosti...
Odpovedať
@freia1 aká je nosnosť takej postele? Chcem takúto kúpiť dcérke 2 roky, ale chcela by som klasickú veľkosť 90x200, aby som sa tam mohla núdzovo vyspať aj ja. Robíte aj také veľkosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrapetra05 dobry den. jasné pošlite. ďakujem krásne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@freia1 dobry den, poslete mi prosim blizsie info ku vasim domcekovym posteliam? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
už som ich pár spravil, ak si len trochu zdatný kutil tak nič ťažké 🙂 kúpiš KVH hranoly, stačí ti aku vŕtačka, pokosová píla, nejaká brúska (alebo ručne so šmirglom), uholník a ceruzka 😄 pár fotiek mám v albume 🙂 https://www.modrastrecha.sk/blog/jaku... @sosin
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, vedel by mi niekto vyrobiť domčekovú posteľ? Cena by bola aká prosím Vás?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Robil niekto deckam takuto postel v poslednom case?😄 akymi skrutkami ste to spajali a kolko to vyjde cca svojpomocne?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?