Aplikácia na návrh interiéru

Ahojte, dá sa stiahnuť nejaká aplikácia, kde si môžem vytvorim návrh interiéru?
Odpovedať
Profilova fotka
@akcul13 uz tu je takato tema, skus si vyhladat a precitat ake aplikacie tam ludia radia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Celeho neviem a tiez neviem v akej kvalite mas predstavu, ze aka by mala byt prepracovana. Napriklad na navrh kuchyne, obyvacky, spalne to som nasiel, lenze napriklad na kupelnu som nevedel najst, to sme si vsetko kreslili :-D
Odpovedať
@akcul13 chceš to akože 3D nejakú vizualizáciu, tak preto hľadáš?? Čo konkrétne chceš vytvárať? Akú izbu?
Odpovedať
@akcul13 v principe mas jedno aku izbu zariadujes pokial nemas program vyslovene len na kuchyne. Zalezi co ti katalog ponukne. http://www.modrastrecha.sk/forum/kuch...
Odpovedať
@lubica_44 3D vizualizáciu ale zadarmo na internete asi nezoženie, či??
Odpovedať
@zhavl su aj online programy zadarmo. V jednom takom som nakreslila studiu ktoru som uz len posunula projektantke
Odpovedať
@wivik a v ktorej ak smiem vedieť??
Odpovedať
Skúste homestyler.com, ja tam mam zakresleny celý dom ;-)
Odpovedať
homebyme
Odpovedať
@slawka333 tiez v homestyler.com som robila
Odpovedať
@wivik mňa to nechce v tej aplikácii prihlásiť nech robím čo robím...
Odpovedať
@palkovci mne sa stale zatial podarilo prihlasit. Aj teraz ma vpohode cez mobil prihlasilo. A nieco ti vypisalo v com je problem?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nie je najistejsie pouzit obycajny stvorcekovy papier a na ten si zakreslit veci? :-)
Odpovedať
@velli tie programy maju tu vyhodu ze sa vies potom po priestore prejst. Vies tak ziskat lepsiu predstavu. Nie kazdy ma dobru predstavivost a z 2d si vie predstavit 3d. Ale urcite stvorcekovy papier je dobry zaciatok. Ja som si tiez najprv na papiery rozvrhovala a potom to prekreslila do programu.
Odpovedať
skús sweet home. 3D - je to program zadarmo na stiahnutie ja v tom planujem nas dom. je to jednoduhy program ale pre predstavu uplne staci
Odpovedať
@wivik tak to ano to ti musim dat za pravdu, ale nam sa ten papier osvedcil, aby sme mali predstavu o priestore, o tom, co sa nam kde zmesti a tak, ja viem, ze kazdemu sedi daco ine :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Vyskúšali sme pre vás softvéry a aplikácie 📲 na plánovanie interiéru. 🛋 Viete si ich bezplatne nainštalovať a vyskúšať. Čo všetko sa v nich dá robiť ➡️ https://bit.ly/aplikacie-navrh-interieru
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?