Zrkadlo na stenu - koľko vás vyšlo?

4. dec 202024

Riesil niekto zrkadlo na stenu? Cca 2,4*2,4 m.. kolko to vyslo?

• https://www.sklomat.cz/sk/produkty/zrcadlonamiru/zrkadlo-na-mieru
    nezabudni, ze pri takom rozmere by si mal dat na sklo bezpecnostnu foliu

• Taky format neexistuje a ak by nejaky velkosklad mal jumboformat ako to dostanes dnu to nalezato sa neda prepravit praskne vlastnou vahou.
    Cena za m2 21..24e

• Sponzor fóra
  • @wolodymyr  ved to som si myslel.. jedna vec co navrhne projektant druha je realita

• pri preprave takých veľkých zrkadiel (alebo hocijakých krehkejších materiálov) zvyknem použiť ako podklad bukasovú dosku na vystuženie pri manipulacii (síce je to ťažké ako hovado ale nepoškodí sa..)

• @safeworks  aj tam mas problem s formatom

@cmelor  daj z 3och casti na poriadne rovnu stenu aj baletky to maju z castii

• To by sa ťažko prenášalo, ťažko "vešalo", vôbec ťažko dostávalo dnu, daj to na tie časti ako ti radili, všetko tak zjednodušíte a cenovo, no podľa toho či sto budete dávať na mieru, lebo aj tak sa dá alebo sa to pokúsite napasovať nejako z klasických obchodov

• @wolodymyr  s formátom 2,4*2,4m máš problém skoro so všetkým 🙂 samozrejme všetko sa dá keď sa veľmi chce ale je do na dlhšie a aj drahšie..
    s tou doskou som to myslel vo všeobecnosti aj pri iných veľkých formatoch.. alebo uzkych dlhých pasoch a pod.

• a mas niekde taky velky stavebny otvor, aby si to vobec do tej kupelne ci kam dostal? 😉 my sice mame terasove okna, kade by to preslo, ale uz dalej ako do obyvacko-jedalne by sme sa s nim nedostali kvoli zarubniam...
    osobne by som to zrkadlo nejak predelila - kolko a akych casti zavisi od konkretneho pouzitia a ostatneho zariadenia miestnosti.
    a tiez treba mysliet na to, ze ak praskne, bude riadny problem ho vymenit.

• bude to na chodbe.. prístup je cez terasové okná.. ale na druhú stranu je pravda s tým prasknutím aj do budúcna.. skúsim to nejako bud rozdeliť alebo dať menšie...

• podla mna je to az prilis velky format na to, aby to bol jeden kus. ledaze by si ho predelil na mensie - i ked na 3 casti. ak by si sa vyhral nejak s ramom, tak by to mohlo aj fajn vyzerat

• @marcks  asi to napadlo aj mňa. Prídem mi moc veľké a tým pádom aj nepraktické. By som chcela vidieť tú váhu toho zrkadla pri takýchto rozmeroch...

• @77monicka7  no asi tak nejako. ako vsetko sa da, ked sa chce len treba do toho investovat a poriadne to spravit...

• Je podľa vás 0.56 € za cm v pohode cena? Zrkadlo vyzerá dosť dobre > https://goldenram.sk/produkt/zrkadlo-879/

• @jozefmix  si to skús porovnať s nejakými inými eshopmi 😉

• Sponzor fóra
  • Nakoniec uplne bez problemov..

• @cmelor  takze v kope cele a bez problemov? ak neni tajomstvo mozes mi napisat, ze na kolko ta to vyslo tento rozmer??

• @martin106  uplne smiešna cena 250€ aj s dovozom aj nalepením..

• @cmelor  toto si robis srandu? sak to je super cena, aj ja budem potrebovat podobny rozmer, len som rozmyslal, ze bude asi lepsie dat to z dvoch kusov, no to este mam nejake tie mesiace na to cas si pozistovat, ze kto mi to urobi

• @ado88  stolár čo mi robil nábytok dodáva aj sklo od predajcu tesne za hranicami v ČR, tak tam mi objednal aj zástaenu aj ostatné zrkadla.. a toto bez problémov doviezol.. nalepil... som sa strachoval o cenu a dovoz.. uplne no problemos

• @cmelor  tak to je potom parada, ze ti to takto vybavil a ze to takto vyslo 🙂

• @cmelor  super krasa my chceme do kupelne prave hladam kde u nas sa da objednat a kto to nalepi rozmer cca 2,4x1,60

• @jenn  mne to stolar zohnal aj nalepil

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Biano.sk
    Bratislava
    Biano.sk je šikovný vyhľadávač nábytku a dekorácií, ktorý vám pomôže sa zorientovať v ponuke tisícok e-shopov⭐
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov