Vstavaná predsieň

Ahojte je tu nejaký majster stolár ktorý by mi dokázal povedať približnú sumu takejto predsiene. Ide mi hlavne o skriňu vešiaky a pod vvesiakmi priestor na sedenie chceli by sme 1,5m širokú skrinu 45cm hlbokú 2,5m vysokú dvojdverovu na jednej strane by boli poličky asi 25cm nad sebou a na druhej miesto na kabáty. No a druha strana v ktorej by malo byť miesto na sedenie a vešiaky nechávam na pána stolára :) predsieň by sme chceli do vianoc a sme z Bardejova
Odpovedať
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci sa vam niekto uz ozval, alebo si sa vam podarilo najst nejakeho dodavatela? My tiez zhaname nieco podobne.
Odpovedať
Dobrý deň áno už mám aj hotové :)
Odpovedať
@ivana246 krása!!! Vedeli by ste mi prosim odfotit aj miesto na sedenie? a aku mate celkovu sirku a dlzku chodby? cena? dakujem
Odpovedať
@ivana246 váu, to je prekrásne, mňa by cena zaujímala, ak to nie je tajné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne...prosim, aku mate sirku chodby? my mame 2,1 metra a prave preto zvazujem nedat tam skrinu, nakolko by to dost stiesnilo priestor myslim..tiez som chcela nieco podobne riesit na chodbe
Odpovedať
Skriňa má hĺbku iba 46cm ale má veľa úložného priestoru a šírka skrine je 2,5 ... Cena bola 600€ 👌😍
Odpovedať
Dobrý deň, ako máte v skrini riešené vešanie ? Musíme si dať vyrobiť taktiež len 46cm hlbokú skrinu a rozmyšlame ako co najviac úložneho priestoru do nej rozmiestniť. Šírku steny mame 315 .
Odpovedať
Profilova fotka
@ivana246 a kto vam to robil? Nejake satnikove studio ci stolar? Dakijem za info
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@ninaclaudius stolár z Bardejova Miroslav hankovsky
Odpovedať
@ivana246 fiiiha perfektna cena a krasne odvedena praca
Odpovedať
Profilova fotka
Mozete dat fotky aj s pootvorenymi dvierkami. Dole pod sedenim mate dvere ale zasuvku? Tam sa neviem rovzhodnut co dat. Inak je to velmi pekne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@ivana246 Dobry vecer,krasna predsien,tiez taketo nieco podobne v bielom lesku s drevokorom sme si dali nacenit,ale sa mi az hlava zatocila z vyslednej ceny..nas stolar si pytal ccaokolo 1200eur..co sa mi hned zdalo moc vela..Chcem sa opytat vy mate dvierka matne biele,ci?..A ak nevadi poprosim foto otvorenych skriniek do spravy..dakujem x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
zdravim, viete mi dat kontakt. aj ja by som take nieco uvitala..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?