Stolar na zakazku v BA - napiste cenovu ponuku

Zdravím. Hľadáme stolára na výrobu a montáž nábytku do novo zrekonštruovaného bytu v BA-KV (chodb.zostava so šatníkom, a spálňová zostava s prac.kútikom), nakoľko pôvodne zajednaný stolár je veľmi vyťažený. Poprosíme o cen.ponuku najskôr za chodbovú zostavu podľa obrázkov v prílohe. Ak nás cena zaujme (máme na porovnanie cenu od pôvodne zajednaného stolára) dáme naceniť aj spálňový nábytok a dohodneme realizáciu. Okrem cenovej ponuky napíšte mi prosím aj cca termín realizácie zákazky. A aj základné info o kvalite použ.materiálu. Ak je cena veľmi rozdielna v závislosti od materiálu, napíšte nám orientačný interval. Požadujeme - biely dekor, s časťami z tmavohnedého dreva.
Odpovedať
@jana_mihalikova71 mozes skusit dat ten dopyt aj na nejaky dopytovy portal, odtial dojde ponuk viac ako z MS
Odpovedať
@matus_pt mas nejaky tip na takyto portal?
Odpovedať
@jana_mihalikova71 napr. aaadopyt.sk
Odpovedať
@jana_mihalikova71 no neviem ci niekto bude mať chuť robiť cenovú ponuku. Budeš rada keď niekoho normálneho zoženieš..
Odpovedať
@daralbajda ak chce niekto zakazku a zarobit, musi urobit predtym CP, nie? Jasne, ak je niekto vytazeny, taketo dopyty si ani nevsima. Skusam, zistujem, ... buduci tyzden budeme vyberat dodavatela z toho, co budeme mat k dispozicii.
Odpovedať
Pripadne ak mate niekto kontakt na precizneho stolara, za primeranu cenu, ktory vie dodat nabytok do BA. Napiste mi prosim.
Odpovedať
@jana_mihalikova71 no neviem, ale čo viem tak dnes ani ponuku nik nechce robiť zadarmo, či zbytočne..
Odpovedať
@daralbajda asi ako kto, naozaj zalezi od vytazenosti. Jednu CP som dostala este v ten den. Dalsie 3 sa chystaju (ci dojdu, uvidim, zistim). A jednu CP mam este od povodneho stolara, ktory sa nam uz neozyva skrz toho, ze vraj ma toho vela. Ako vravim, uvidime, z toho co pride-vyberieme. Nieco sa urcite najde, verim v to.
Odpovedať
Profilova fotka
@jana_mihalikova71 3 mesiace, 10000€, platba vopred
Odpovedať
@yuri66 - pri vsetkej ucte k vasej cenovej ponuke, dakujem, no musim odmietnut 🙂
Odpovedať
@yuri66 -...teda pokial tam nebol preklep v jednej nule ovsem 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@jana_mihalikova71 v slove 3 mesiace nieje nula, asi Vam zle zobrazuje prehliadac
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jana_mihalikova71 kolko ste ochotna zaplatit za vypracovanie cenovej ponuky ?Ak mi zakazku date potom odpocitam z ceny diela ....Asi tak dnes postupuju ti co fakt vedia nieco urobit...mne tak robili altanok a bol som spokojny ,potom mi to odratali -cena pevna...
Odpovedať
Zatial sme neboli nuteni platit za cenovu ponuku-a to aj preto, ze ocakavame iba orientacnu cenu(interval ceny od-do), podla ktorej si najskor vyberieme dodavatela. Na presnej cenovej ponuke budeme pracovat uz s vybranym dodavatelom (to v zavislosti od vyberu materialu a podobne). Skuseny stolar urcite vie vycislit orientacnu alebo zakladnu cenu nabytku -aspon taka moja skusenost zatial.
Odpovedať
mozte skusit oslovit napr vacho nabytok v stefanovej pri budmericiach, okres pk
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som oslovila 6 stolarov, hľadala som na FB, na instagrame, na nete a podľa okolia a hlavne recenzií. Nakoniec skriňu na chodbe nám robili jedny stolári a potom na obývaciu stenu už nemali čas. Takze zase oslovovať. Ak by som mohla odporučiť tak zadať zákazku naraz na všetko. A samozrejme pýtať cenové ponuky. Žiadnu platbu za CP sme nikomu nedávali, ani si nikto nepýtal.
Odpovedať
@sandria ano, presne ten isty postup - oslovila som par stolarov aj cez fb/google. Od 1 uz mam aj CP na obe zostavy. Urcite by sme to dali robit spolu. Len potrebujeme vediet orientacnu cenu za zhotovenie urciteho nabytku, aby sme sa dalej vedeli pohnut-proste to cenovo porovnat, vybrat dodavatela a nasledne presne nacenit a zrealizovat v dohodnutom termine.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@jana_mihalikova71 dobry den, podarilo sa Vam najst dobreho stolara? dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@suzinkaf, našli sme stolára, pomer cena-kvalita - fajn. Urobil nám to komplet za 2500 eur, do 4 týždňov. Montáž trvala pár hodín. Viem poslať aj fotky do súkromnej správy.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@jana_mihalikova71 Dobrý deň, mohli by ste mi, prosím, poslať kontakt na stolára, ktorého ste nakoniec zohnali? Máme tiež problém niekoho zohnať. Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?