Sklenené dvere do predsiene

Ahojte 😊 Vedeli by ste mi poradiť nejakú firmu kde by mi vedeli vytobiť takéto sklenené dvere ? ĎAKUJEM zs každú radu
Odpovedať
@neli2551 Neviem, či presne také, ale JAP vyrába sklenené dvere, aj pieskované.
Odpovedať
Takéto dvere sa vždy robia na mieru. Napr. Ami Kremnica, Domoglass v BB a motív dať vypieskovať.
Odpovedať
Ďakujem 👍
Odpovedať
@neli2551 ahoj, vyskúšaj aj Sapeli, oni tiež robia takéto presklenné steny/dvere 😉 🙂
Odpovedať
@misutka12 ahoj, ty mas od nich presklenne dvere? Ak ano, mohla by si mi poslat bud sem alebo do sukromnej spravy fotku? Vopred ti velmi pekne dakujem 🙂
Odpovedať
@neli2551 skús Nitrasklo. Máme od nich zástenu v sprcháči a spokojnosť s vybavovaním, dodávkou aj montážou.
Odpovedať
@neli2551 ja som si niečo takéto dala nacenit a odporúčam si pred otvorením cenovej ponuky sadnúť 🙈
Odpovedať
@fundasa konkrétne presklené dvere od nich nemáme ale máme od nich klasické bezfalcové interiérové dvere v celom byte. však my ich už máme dlho ale všimla som si aj na fb na ich stránke, že pridávajú fotky aj sklenených dverí, tak preto viem, že vyrábajú aj také 🙂 v prípade choď kuknúť do ich showroomu v Bratislave 🙂
Odpovedať
@misutka12 aha, no skoda, myslela som si, ze mas, ked si reagovala. Nevadi. To som videla aj ja, kedze ich sledujem 🙂 Pojdeme teda niekedy k nim do predajne a mozno tam nejake budu mat aj vystavene 🙂 Dakujem ti ale aj tak 😉
Odpovedať
@fundasa jasné, to isto choď predtým popozerať. a teraz keby si to stihla tak do konca novembra majú aj first minute akciu, -12% na dvere a zárubne 🙂
Odpovedať
@misutka12 maju takuto akciu? Tak o tom som nevedela. Super, ze si mi to spomenula. Dnes sa o tom porozpravam s manzelom a mozno k nim vybehneme este tento tyzden, kedze vela casu do konca novembra uz nie je 🙂 😄
Odpovedať
@fundasa áno majú, začni sledovať ich facebook a hneď budeš o všetkom vedieť. v dnešnej dobe fakt stačí byť na sociálnych sieťach a všetko vieš. však toto, že už ti veľa času neostáva. som ti to zabudla skôr napísať. no ešte ti poviem, že ak potrebuješ tie dvere mať rýchlejšie, tak táto akcia ani nebude pre teba, lebo pri tejto zľave musíš súhlasiť s tým, že ti bude stačiť dovezenie dverí po 8.2.2021. tak si to premysli, dohodni sa s manželom a potom daj vedieť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@misutka12 tak to si ich idem hned zakliknut, aby mi ukazovalo taketo akcie 🙂 Aaa to by nam az tak nevadilo, ked nam to nevadilo teraz polroka byt bez tych dveri, tak nejake dva mesiace by sme uz v pohode zvladli 😄
Odpovedať
@fundasa 😄 😄 heh, tak to potom chápem, že už by ste počkali. a čo, aj ste stihli objednať? som tu už dlhšie nebola a dnes si ma napadla, že musím zistiť ako ste dopadli 🙂
Odpovedať
@misutka12 vies co do konca novembra sme ich stihli navstivit ale neobjednali sme dvere. Chceli sme si to este poriadne prezistit, mali nam poslat cenovu ponuku a tym, ze sme sa nechceli nahanat, tak sme to nechali tak. Ved mozno aj v januari budu mat nejake zlavicky 🙂
Odpovedať
@fundasa vieš, že som si to aj myslela, že to takto dopadne? keď som pozerala na ten vysoký dátum a že by ste sa za pár dní alebo teda hneď na mieste museli rozhodnúť, tak to mi bolo hneď jasné, že to pre všetkých ľudí nie je. možno áno, veď uvidíš, čo bude v januári 😉
Odpovedať
@luckapav ahoj, môžeš mi prosím ťa napísať na akú cenu vám vypočítali sklenené dvere? Koľko cca treba počítať, keby som také niečo chcel? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Odpovedať
@brubos ak si dobre pamätám tak 1500€+, do stropu, s tým že jedna strana fix
Odpovedať
@luckapav ďakujem 😎 To Vám ale nenaceňovali v sapeli, či áno?
Odpovedať
@brubos nie 🙂 takéto volačo sme chceli (no nie také veľké), chceli 😄
Odpovedať
@luckapav wau, akože brutálne vyzerajú ale chápem aj tú cenu. Takéto dizajnové vychytávky aj čosi stoja, to je jasné. Ale pekné, videl som aj v tej predajni ktorú som ti spomenul že robia takéto sklenené ale cenovo vôbec neviem, neriešil som to.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?