Senosan alebo Perfect Sense gloss od Eggeru

Dobrý deň. Chcem na chodbovú zostavu lesklú bielu - neviem sa rozhodnúť medzi Senosanom lesklým alebo Perfect Sense gloss? Kto z Vás má a odporúča, resp. neodporúča a z akého dôvodu? Senosan asi nemá protiotlačkovú úpravu - aspoň som sa nedočítala a Perfect Sense má, len neviem či to funguje. Čítala som o Perfect Sense matt, že sú problémy s čistením ale nič o lesku. Ďakujem za každý postreh.
Odpovedať
@riava123 dobry den. Mozem sa spytat, pre co ste sa rozhodli? My mame len senosan capuccino v lesku a chceme tiez v mat vstavanu skrinu len neviem ci egger alebo senosan.
Odpovedať
@dafu Rozhodli sme sa pre Kronospan acrylic gloss do detskej izby, a na chodbu Egger perfect sense gloss. Ale obaja stolári na tom ešte pracujú. Takže reálne nič nemáme. Vzorky som mala obe. Capky bolo vidno na oboch, hoci sú vraj protiotlačkové, ale ten Kronospan je o dosť belší, hoci keď sa pozriete na Eger perfect sense je tiež biely, ale obe vedla seba - tak Kronospan je skratka belší. Kronospan je aj drahší. Tak uvidíme ako to bude až to bude... Asi som zatiaľ nepomohla. A to capuccino - vidieť capky? Alebo len z určitého uhlu a človek si zvykne? Ďakujem.
Odpovedať
@riava123 dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, už máte hotové tie skrine? Tiež sa neviem rozhodnúť 😉. Ako ste spokojná? Ďakujem za info.
Odpovedať
@julianaa28 no vidi sa mi, ze lepsi je ten lesk. Aj to vyzera lepsie ako matt, zrejme sa to bude aj lepsie udrziavat. Zatial nebyvame. Skusala som to ocapkat, ale vyzera, ze by ta protiotlackova uprava mohla fungovat 🙂. Na vzorkach som capky videla. Teraz sa otlacky prstov hned stracaju. Zatial mame len ten Egger perfect sense gloss.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@dafu môžem sa spýtať ako ste spokojná so senosan capuccino lesk? Rozmýšľame nad kuchyňou v tejto farbe alebo v Topmatte. Ďakujem Michaela
Odpovedať
@michalka.f Ahoj, sme spokojni. S matnou nemam skusenosti, kedze skoro cely nabytok mame v lesku. Ale urcite s uchytkami. Bez uchytiek su vsade capky. 😉
Odpovedať
@dafu Ďakujem krásne, my máme v byte všetko v bielom lesku Senosan a dokonca obývačku bez úchytiek a capky nevidieť. Rozmýšľame do domu nad Topmatt v Capuccine, len nikde neviem zistiť, či sú na tom vidieť capky a či sa to horšie udržiava ako lesk. Ale ďakujem za info, asi nebudem špekulovať a dám všade lesk. A máte ho kombinovaný s drevodekorom?
Odpovedať
@michalka.f to by som rada aj ja vedela, co sa tyka toho top matt senosan. Ale je velmi pekny aj ten matt. Nie, my mame cappuccino v kombinacii s Kronospan satin ....
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?