schody s plávajúcej podlahy

12. jan 202140

Ahojte robil si niekto schody s plávajúcej podlahy sam?kde ste kupovali listy? A môžte poslať oj foto len nechcem chrómové lišty skôr drevené .ako vám to išlo ?máme murované schody a paci sa mi keď je je iba vrch plvacka a ten spodok biela drevotrieska

• Listy pouzi hlinikove totiz tie co sa tvaria ako drevo sa zosuchaju a su hrube. Z cela by som dal bielu plavacku ako obycajnu dosku kvoli zvysenej odolnosti voci oderom a vlhku z umyvania.

• @wolodymyr  myslíš tie hliníkové potiahnuté fóliou ? Ako sú aj prechodove listy . Hm to je pravda s tou bielou asi plavacka je odolnejšia

• my sme tak riesili schody ale na chalupe a rozhodne tie hlinikove lisky ,my tam chodime len cez vikendy no lisky ta rýchlo osuchali a na jar ich ideme púrerobit nam sa to neosvedcilo uz by som volila nieco ine

• @pirhina  bez folieiba eloxovane daj
    Ono sa to da spravit ze parketu nalepisna nosic ( DTD MDF) zarezes na rozmer a ohranujes abs hranou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Články od našich partnerov
    Dva domy jednou tehlou HELUZ FAMILY
    Tradičné puzdro a jeho netradičné varianty
    Prečo čakať, keď najlepší čas na ochranu klímy je už teraz?
    Archív článkov od partnerov