Od koho vstavanú skriňu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcem dat robit do chodby vstavanu skrinu a botnik, poradte..mate skusenosti s Hilkovicom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam vstavanu skrinu od Samady a neviem si ju vynachvalit má kvalitne komponenty a montaz bola tiez bez problemov + bezproblemova komunikacia s firmou bola super. Chlapik nám dobre poradil a ta cena bola jednoznacne najlepsia aku mi kto dal a kvalita vysoka :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Odporúčam firmu SAMADA a pána Brossa! Korektné a veľmi ústretové jednanie, žiadna záloha dopredu a bol ochotný počkať aj niekoľko týždňov, kým nám dokončia dom a veľmi pekne nám spolu s jeho pomocníkom namontovali skriňu. Dokonca ju nakoniec aj celú pekne vyčistili, čo sa len tak nevidí.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Viem vám z vlastnej skúsenosti odporučiť skrine od vstavanynabytok.com, majú teraz akciu na dopravu zadarmo, takže ani dopravu sme neplatili. Prišli osobne k nám, nemuseli sme nikam chodiť, doma sme si vybrali materiály zo vzorkovníkov z ktorých nám na počkanie spravili v PC návrh, kde sme hneď videli ako bude skriňa vyzerať. Vyrobili nám ju rýchlo, čakali sme cca dva týždne. Môžem len doporučiť ;-)
Odpovedať
A to mas kde tieto skryne.Hadam v obyvacke.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja som dal na referenciu od kolegine ktora si dala urobiť skrinu v alodoore a som rad,lebo skrina a cena uplna spokojnost. Dosť si potrpim na kvalitu a pacila sa mi aj prevedena montaž,vsetko dotiahnute do posledneho detailu. Ziadna zaloha vopred,zaplatil som ked mi skrinu namontovali a preto som sa vobec nebal ze by som musel niekoho nahanat kde mam skrinu,alebo peniaze. To je v dnesnej dobe normalne.... Preto odporucam www.alodoor.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Mne pomáhala s výberom skrine mamina a keďže už ona mala dobré skúsenosti s firmou Samada tak aj ja som si dala u nich vyrobiť vstavanú skriňu do spálne. Samozrejme predtým som si dávala rozmery skríň naceniť aj do iných dvoch firiem ale cenovo to najlepšie vychádzalo u nich. Už ju máme aj v spálni, toto je ona:-)
Odpovedať

Odpovedať
v byte som mala skrine od hilovica 7 rokov bez problemov (po 7 rokoch sme byt predali), rodicia maju od nich skrine tiez cca 5 rokoch a vsetko je ok. V chodbe kde boli skrine bola kriva podlaha a vsetko bolo ok. Svagrina ma skrine tiez od nich a spokojnost.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
mame dlhe roky Indeco,neviem ci to este existuje,material kvalitny praca bola tiez dobre odvedena
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maria123 áno Indeco stále existuje. Tiež sme nad nimi uvažovali. Nakoniec sme sa však rozhodli pre Hilkoviča, ako som už písal aj pod inú tému. Dali sme si urobiť vstavené skrine na chodbu a do spálne a sme nadmieru spokojní. Myslím, že patria medzi lídrov na trhu, čo sa týka montáži vstavaných skríň.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
ja som absolútne nespokojná so službami spoločnosti Hilkovič, objednala som si vstavanú skriňu, zaplatila som dosť vysokú cenu v porovnaní s konkurenciou a skriňa mala pri stenu diery pretože montéri rezali tak krivo a poličky sú na krajoch dorýpané, potom nabehol ten ich reklamačný technik a s bielou farbou len zatrel na poličkách tie diery takže teraz to vyzerá ako keď to decko zacapká a tie boky zatrel tiež ale celkovo tá skriňa vyzerá ako lacný šmejd z Poľska (dokonca už ani tam by ste to nekúpili) ...neodporúčam nikomu sa vôbec obrátiť na túto spoločnosť, to radšej nejakému šikovnému stolárovi v okolí
Odpovedať
Nejake skusenosti so ZAMA interier v BA?
Odpovedať
Dala som vyrobiť skriňu na mieru v Komandore a bohužiaľ, nemám pozitívnu skúsenosť. Som síce spokojná s montážou a konečným produktom, ale priebeh tej objednávky bola nehoráznosť. Nechcem to tu celé rozpisovať, ale komunikácia s pánom, ktorý spracovával objednávku nebola veľmi príjemná a spôsobil meškanie zadaním zlého návrhu do výroby, pričom sa na namontovanie od objednávky aj tak čaká 2 mesiace ( tá dlhá doba čakania ma tiež trocha odrádza). Teraz rozmýšľam aj nad ďalším nábytkom od nich, ale po tých skúsenostiach mám obavy ako by to prebiehalo, pričom sa platí vopred záloha 60%. Aké máte skúsenosti? Pre porovnanie, či to bola len náhoda alebo sa im takéto "chybičky" vyskytujú často.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@samada1 Sám vidíte pán Samada akí sú ľudia hlúpi. Vy ste človek čo robí kvalitné a za rozumné poniaze. Klobúk dolu pred vami...
Odpovedať
@samada1 Sám vidíte pán Bross akí sú ľudia hlúpi. Vy ste človek čo robí kvalitne a za rozumné peniaze. Klobúk dolu pred vami...
Odpovedať
@mamulienka34 Krásna praca. Počul som na firmu Samada len pozitívne referencie.
Odpovedať
@zienka11 na komandor sa treba vysrat, mne doteraz dlzia nejake peniaze.... je kopec firiem co robia skrine, tak naco si znova komplikovat zivot..
Odpovedať
@marosh19 od koho? krásna!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@kata2882 Dobrý deň, viete poslať na toho stolára meno a kontakt? 🙂 Ďakujem
Odpovedať
skúste kuknúť sem https://www.ideainterier.sk/skrine/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?