Epoxyban farba skúsenosť?

Ahojte nemáte skúsenosť s farbou epoxyban svojpomocne? Chceli by sme si natrieť schody v dome. Neviem či pracovať s takouto farbou nebude náročné tak by ma zaujímalo či nemá niekto skúsenosť lebo mi to príde ako tie liate podlahy a to robia väčšinou firmy. Nerada by som dala kopec peňazí do materiálu a že to potom pokašleme s mužom 😄
Odpovedať
@paulac93 Ahoj,ja som natieral v garáži dno montážnej jamy-bez problémov.Treba sa držať návodu,dobre rozmiešať aby sa nerobili vzduchové bubliny a potom natrieť na pripravený podklad.
Odpovedať
@ivan33 môžem sa ťa spýtať ako si si pripravil ten podklad ? 🙂
Odpovedať
@ivan33 a toto máš tu bielu alebo slonovinova kost ?
Odpovedať
@paulac93 To je slonovinová kosť,podklad som najprv zaizoloval dvojzložkovou hydroizoláciou-kvoli vlhkosti,je to 1,7m hlboko.Potom som dal penetračný náter podla návodu 2diely epoxy/1diel riedidlo 6300-za 24 hod druhý náter bez riedidla.
Odpovedať
@ivan33 a zdá sa ti to v pohode použiť to na schody? Alebo by si do toho dal aj nejakú protišmykovu prísadu? Lebo dá sa do toho dať taky prášok ako protišmyk ale už to nebude také lesklé ale zrnite, neviem či sa to príliš nešmyka
Odpovedať
@paulac93 je to dosť lesklé-ja osobne by som to na schody nedával....Chcel som to do celej garáže,ale videl som to u kamaráta v garáži-na môj vkus to bolo po mesiaci užívania dosť povrchovo doškrabané....
Odpovedať
@ivan33 a on tiež ma presne konkrétne tento epoxyban? To som prekvapená lebo vraj by to malo byt super truper odolné tak sa divím veru... Lebo ja chcem betónové schody aby boli biele a netuším čím to natrieť aby to bolo v pohode nikomu sa do toho nechce
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?