Chodba- zábradlie ( aké a kde?)

Ahojte, rozhodujeme sa pre zábradlie do chodby a nevieme aké. Najprv sme chceli čisto sklo, no momentálne zvažujeme aj nerez...viete nám pomôcť? Poprípade odporučiť stránku, kde majú dobré služby a aj cenovo sú dostupné?
Odpovedať
Profilova fotka
Umakov a sam si zlozis
Odpovedať
Profilova fotka
pokial nie su deti, tak myslim, ze sklo by mohlo byt tiez relativne fajn, ze by to mohlo dobre ukazat. Alebo pripadne kombinaciu nerez a sklo. To chcete po celej dlzke schodov alebo ako??
Odpovedať
@wolodymyr @patrox5 Áno, po celej dĺžke nám treba, a máme malé deti ....sklo sa aj mne páči, len rozmýšľame stále, nakoľko financie sa míňajú
Odpovedať
@zuzu233 sklo nie je zlé. Len si predstav, keď máte malé deti ako vravíš, či si ochotná ho neustále drhnúť. To podľa mňa ani nie je najšťastnejšie riešenie
Odpovedať
moje skusenosti su, ze jednoduchsie zotries jogurt alebo cokoladu zo skla ako z nerezovej trubky... Ale ak financie nepustia, nerez moze byt lepsia alternativa, skladacka sa da celkom prisposobit
Odpovedať
Co sa tyka ceny, tak sklo bude drahsia varianta, ale myslim, ze lepsia a jednoduchsia na udrzbu a aj to lepsie vyzera. Skor by som preto volila sklo. Nerez sa mne osobne moc nepaci, sa mi zunoval zrejme :/
Odpovedať
Ďakujem za každú odpoveď 😊 a máte aj nejaké overené predajne
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu233 mame sklenne zabradlie 2.5 rocneho syna a uplne v pohode viacej je docapkane od nastev ako od neho za cely tyzden
Odpovedať
nerez nie, lepšie ukáže sklo v takomto prípade, aj čo sa týka starostlivosti, čistenia, tak sklo skôr dočistíš ako nerez, aj keď je pravdou, že je to všetko sila zvyku ;-)
Odpovedať
nebal by som sa toho skla. isto to bude lepsie rozhodnutie ako nerez, ktora je omnoho nachylnejsia ako sklo na spinu
Odpovedať
Firmu na toto si pozri firmy, ktore mas najblizsie, ktore sa takymto veciam venuju, aby si neriesila nejaku, co bude niekde na druhom konci Slovenska ako ty ;-)
Odpovedať
@zuzu233 ja som teraz obzerala sklenarstva tu v okoli, nie kvôli zabradliu ale kvôli inému. Pomaly kazde druhe malo v ponuke aj zabradia. Niekedy je lepsie najst si lokalneho dodavatela. Mne lokalny dodavatel vyhovuje uz len z toho dovodu, ze namontuje a nemusim sa ja stresovat ci sa sklo rozbije po ceste, pri montazi, nebudem riesit reklamacie... Proste vsetko je jeho zodpovednost az do momentu kym nezbali vercajg a nepolozi mi na stol fakturu. Moze sa stat, ze najdes niekde daleko firmu s lacnejsim sklom (ale cena za stvorak je +/- vsade rovnaka, rozdiely su eurove na stvorak) a potom sa ti oci prevratia navrch hlavy ked vyfakturuje ako samostanu polozku kovania, montaz, dopravu. Nedajboze ti spedicna sluzba vylozi pred domom sklo na palete a rob si s nim co chces. Bez kovania, bez montaze a este na palete dve rozbite skla...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ďakujem za rady, mne sa zatiaľ v okolí RK nedarí nájsť niekoho, kto by mi sklenené, pevné zábradlie vytvoril. :(
Odpovedať

Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?