Koľko vrstiev sadrokartonu pre zavesne wc ?

Ahojte , poraďte mi prosim vas koľko vrstiev sadrokartonu pouzit na za zavesne wc ? Niekto dáva 1 vrstvu (1,2cm) následne obklad , no vyrobca ukazuje 2 vrstvy (1,2+1,2cm) sadrokartonu a potom obklad , vo svojich montážnych videach aký máte na to názor . Vopred dakujem za odpovede
Odpovedať
@nipoky @virnik27 suhlasim s virnik27, uplne staci tak ako on napisal :)
Odpovedať
@nipoky dve vrstvy zeleneho SDK alebo 5cm murivo, tak ako pise vyrobca
Odpovedať
No obklad bude 8,5 mm + teda jeden sadros 1,2 mm aj ja si myslím ze by to malo stačiť, wc je určené odložiť sadrokartonom dakujem za odpovede
Odpovedať
@nipoky ..."" teda jeden sadros 1,2 mm aj ja si myslím ze by to malo stačiť,"""" no ver tomu že nestačí!!!! :-D :-D
Odpovedať
ja mam 2 vrvstvy a dlazbu nato, ovladanie ma este daleko rezervu :)
Odpovedať
2x SDK 12,5 (zeleny) @virnik27 ake vacsie zatazenie vo verejnych budovach, hmotnost zadnice umiestnenej na misu je totozna, ci si doma, ci vo verejnej budove
Odpovedať
@virnik27 Najprv si prečítaj POZORNE ale POZORNE k čomu som sa vyjadroval..A napíš mi v čom som nemal pravdu??? SDK v hrúbke 1,2mm asi ani TEBE nebude stačiť!!!! Pochopil si??? Neviem o tom že predávajú na SK SDK hrúbku ---1,2mm-- :-D :-D
Odpovedať
@virnik27 ..to by ma ani tak netrápilo že si to prehliadol ;-) ale nehnevaj sa na mňa, ale iste mala učiteľka SJ z Teba radosť ]-( 4 vety a chýb že radšej som to ani nepočítal!!!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez mame za zavesnym wc zdvojeny zeleny SDK.
Odpovedať
Profilova fotka
@nipoky my mame 25 rokov 1 vrstvu na zavesnom wc.. a nee problem.... sedel na nom aj 135 kg drobcek... dvojity sdk nezvysuje pevnost zavesneho wc na stene.., na to sluzi podkonstrukcia... dolezite je ale mat tu spravnu podkonstrukciu... my sme vtedy mali na murovanie, teda nevhodnu... a musel sa vystuzit UA profilom, co uz bol iny hokej.... (bol to vtedy dovoz a v obchodoch si vtedy nemal velky vyber... ale to neznamena, ze ten 2 ty sdk nema opodstatnenie.., ked xces ist na isto, tak ho tam pre spokojnost duse namontuj... je to skutocne len pak korun naviac...
Odpovedať
@virnik27 Bývaš na SK a SJ nepotrebuješ??? Zaujímavý postoj... ;-) S tým by som sa nechválil... :-|
Odpovedať
@virnik27 sy zabyl! :-D vijadrovať sa pýsomnou formou, naprýklad na ynternetovom fóre, znamená prejavyť svoj yntelekt, ono sa to celkom blbo čýta, keď pýšeš ako 10%-ní jazikovedec, človek nadobudne potom pochibnosť aj o tej matematyke a fizyke :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@virnik27 No keď si to myslíš, neberiem Ti to to mi ver.. A pozdrav učiteľku SJ. ;-) .. Tá by sa asi hanbou prepadla ak by to čítala po Tebe čo perlíš :-|
Odpovedať
@sgi320 :-D :-D Tak som sa dávno nezabavil a hneď zrána.. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobrý deň ak chcem dať závesné wc na sadrokartón treba dať aj dlažbu alebo môže byť aj na sadrokartone?
Odpovedať
Profilova fotka
@jakub_majernik Hlavne je aby si to pripevnil do steny, ak je teda za wc nejaka, viem, ze znamy daval na kuchynsku stenu. Aby to proste drzalo. Co sa tyka obkladu, tak myslim, ze je to uplne jedno. Ale tak obklad nie je na skodu mat, lahke cistenie aspon.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?